Panattoni Park Kraków II

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Kraków Południowy Zachód, Kraków

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Panattoni Park Kraków II to inwestycja przemysłowa dewelopera Panattoni Europe, która została zlokalizowana w Skawinie, oddalonej zaledwie o 15 km od centrum Krakowa. Park został przystosowany do potrzeb najemców z różnych branż m.in. wydawniczej, logistycznej i spożywczej.Powierzchnia magazynowa w Panattoni Park Kraków II może zostać zaadaptowana na potrzeby lekkiej produkcji.

Kraków: magazyny do wynajęcia przy A4

Panattoni Park Kraków II został zlokalizowany przy autostradzie A4, w miejscowości Skawina, jedyne 15 km od centrum Krakowa.  Bezpośrednie połączenie z autostradą gwarantuje dogodne oraz szybkie połączenie ze Śląskiem, do Wrocławiem oraz Niemcami.

Deweloper oferuje najemcom 15 400 mkw. powierzchni magazynowej klasy A, która może być zaadaptowana na potrzeby najemców z różnych branż m.in. wydawniczej, logistycznej i spożywczej. Dodatkowym atutem jest możliwość adaptacji powierzchni magazynowej na potrzeby lekkiej produkcji.

Małopolska: nowoczesne centrum logistyczne pod Krakowem

Inwestycja przemysłowa Panattoni Park Kraków II to miejsce z dogodną lokalizacją na nowoczesne centrum logistyczne pod Krakowem. Park magazynowy jest wyposażony w 18 doków rozładunkowych, obszerne place manewrowe i liczne miejsca parkingowe. Inwestycja jest wykończona w najwyższych standardach klasy A. Ponadto dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacji publicznej zapewni łatwy dojazd pracownikom do Panattoni Park Kraków II. 

Niewielka konkurencja na krakowskim rynku magazynowym

Pomimo dogodnej lokalizacji i bliskości bogatego rynku konsumenckiego, krakowskie obiekty magazynowe tworzą jeden z najmniejszych rynków magazynowych w Polsce. Istniejące na tym obszarze inwestycje oferują nowoczesne powierzchnie przeznaczone pod wynajem do celów logistycznych i przemysłowych. Dużą konkurencją dla krakowskich magazynów są znajdujące się w niedalekiej odległości obiekty zlokalizowane na terenie aglomeracji śląskiej.


map

Lokalizacja:

Kraków Południowy Zachód

Region:

Kraków

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Panattoni Park Kraków IV

Kraków Południowy Zachód

Logicor Kraków

Kraków Południowy Zachód

Panattoni Park Kraków West (Skawina)

Kraków Południowy Zachód

Panattoni Park Kraków III

Kraków Południowy Zachód


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl