Centrum Logistyczne Kraków II

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Kraków Wschód, Kraków

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Centrum Logistyczne Kraków II to nowoczesny obiekt magazynowy, który został wybudowany przez polską firmę deweloperską - Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. To niewielkie centrum logistyczne znajduje się w przemysłowej dzielnicy Krakowa, na Rybitwach. Przebiegająca w pobliżu wschodnia obwodnica Krakowa umożliwia wygodną komunikację. W budynku istnieje możliwość wydzielenia niewielkich modułów.

Centrum logistyczne w Krakowie wybudowane przez BIK

Właścicielem Centrum Logistyczne Kraków II jest polski deweloper BIK. Hala magazynowa złożona jest z niewielkich modułów, wybudowanych zgodnie z najnowocześniejszymi standardami.

Centrum Logistyczne Kraków II obok autostrady A4

Magazyn zlokalizowany został na Rybitwach, czyli w przemysłowej dzielnicy Krakowa. Centrum logistyczne ma dostęp do głównych szlaków komunikacyjnych – w bliskiej odległości przebiega wschodnia obwodnica Krakowa oraz autostrada A4. Magazyn oferuje dogodne połączenia ze wszystkimi rejonami kraju, dzięki czemu najemcy mogą prowadzić sprawne działania logistyczne na terytorium Polski.

Centrum logistyczne w Krakowie przystosowane do lekkiej produkcji

Centrum logistyczne w Krakowie dysponuje powierzchnią całkowitą sięgającą prawie 10 000 mkw. Siatka słupów posiada wymiary 23 m x 12 m. Wysokość netto obiektu to 10 m, a jego głębokość - 69 m. Posadzka została zaprojektowana tak, by wytrzymać obciążenie sięgające nawet 6 t/mkw.

Dzięki wyposażeniu magazynu w klapy dymowe, budynek zapewnia odprowadzanie na zewnątrz dymu oraz toksycznych substancji, co gwarantuje komfort pracy i bezpieczeństwo. Centrum logistyczne w Krakowie umożliwia także dostosowanie powierzchni do prowadzenia lekkiej produkcji.

Polska firma deweloperska BIK

BIK „Biuro Inwestycji Kapitałowych” S.A. działa wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Firma specjalizuje się w budowaniu oraz wynajmie powierzchni logistycznych, które powstały z uwzględnieniem nowoczesnych standardów budownictwa magazynowego. BIK stale zbiera i analizuje dostępne informacje o europejskich rynkach nieruchomości komercyjnych, by pozostać na bieżąco z nowymi tendencjami na rynku. Spółka prowadzi inwestycje na południu i północy kraju, a swoje obiekty posiada już w czterech miastach Polski.

map

Lokalizacja:

Kraków Wschód

Region:

Kraków

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

7R Park Kraków

Kraków Wschód

Business Park Nad Drwiną

Kraków Wschód

Centrum Logistyczne Kraków

Kraków Wschód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl