Business Park Cracovia

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Myślenice, Kraków

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Business Park Cracovia to wysokiej klasy magazyny w pobliżu Krakowa o powierzchni blisko 4 500 mkw. To także przygotowany do inwestycji typu „greenfield” teren dla przedsiębiorców nie tylko z terenów Małopolski. Lokalizacja to jeden z największych atutów magazynów w tym regionie. Obiekt znajduje się zaledwie 3 km od Myślenic, 18 km od Krakowa, obok drogi krajowej nr 7 tzw. Zakopianki.

Magazyny Kraków: strategiczna lokalizacja przy drodze krajowej nr 7

Business Park Cracovia, to wysokiej klasy magazyny w pobliżu Krakowa, o powierzchni wynoszącej blisko 4 000 mkw. Dodatkowo, deweloper oferuje możliwość inwestycji typu „greenfield”. Powierzchnia oferowanych gruntów wynosi ponad 1,72 ha.

Magazyny pod Krakowem są dobrze usytuowane względem dużych miast w regionie – od Myślenic dzieli je zaledwie 3 km zaś od Krakowa – 18 km. Obiekt jest położony w bliskim sąsiedztwie z drogą krajową nr 7.

Około 3 000 mkw. powierzchni w magazynach pod Krakowem (Myślenice)

Magazyny w Krakowie wchodzące w skład Business Park Cracovia liczą ok. 4 000 mkw., zaś łączna powierzchnia magazynowo-biurowa usytuowana na dwóch kondygnacjach wynosi 4 500 mkw.

Oferowane magazyny pod Krakowem przeznaczone są zarówno pod wynajem, jak i na sprzedaż. Zaprojektowane zostały w szczególności z myślą o sektorze mniejszych przedsiębiorstw, przywiązujących wagę do nowoczesnych rozwiązań.

Aranżacja magazynów w regionie Krakowa zgodnie z potrzebami najemców

Magazyny pod Krakowem są dobrze przygotowane do prowadzenia lekkiej działalności produkcyjnej i na potrzeby magazynowe oraz biurowe. Posiada powierzchnie socjalne oraz powierzchnie pomocnicze, tzw. pomieszczenia techniczne. Możliwość elastycznego kształtowania modułów magazynowych pozwala na własne kreowanie przestrzeni przez potencjalnych najemców, co daje pełną możliwość dostosowania powierzchni do oczekiwań klienta.

Poza wysokim standardem wykończenia, obiekt magazynowy zapewnia rozbudowaną infrastrukturę drogową. Budynek spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa oraz obowiązujące standardy. Zamontowane tryskacze oraz klapy dymowe zapewniają skuteczną ochronę przeciwpożarową.

map

Lokalizacja:

Myślenice

Region:

Kraków

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

7R Park Kraków

Kraków Wschód

Logicor Kraków

Kraków Południowy Zachód

GLP Kraków Airport Logistics Centre

Kraków Północny Zachód

Centrum Logistyczne Kraków

Kraków Wschód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl