+48 22 167 03 96
Magazyny na wynajem w Warszawie i okolicach

Magazyny do wynajęcia w Krakowie

Napisz do nas

Informacja na temat ochrony prywatności
Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony przekazywanych nam danych osobowych.
Dane osobowe, które zbieramy od użytkowników, służą do zapewnienia im dostępu do portalu magazyny.pl, umożliwienia im korzystania z portalu, a także, za ich zgodą, do wysyłania im komunikacji marketingowej od JLL.
Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.

Szukasz magazynu w Krakowie lub okolicach?

Krakowski rynek magazynowy charakteryzuje się ograniczoną dostępnością obiektów oraz wyższymi stawkami czynszów, co wynika z trudności w pozyskaniu gruntu pod budowę magazynu ze względu na ukształtowanie terenu oraz rozdrobnioną strukturę własności. Przez wiele lat powierzchnie logistyczne w regionie były realizowane głównie na potrzeby lokalnych przedsiębiorców.

W Krakowie funkcjonuje kilka stref magazynowych. Największy potencjał inwestycyjny tkwi w rejonie Nowej Huty, dzięki dogodnej komunikacji jaką umożliwia wschodnia obwodnica miasta na odcinku S7. Pozostałe strefy to tzw. Rybitwy, na terenie których znajdują się obiekty klasy B oraz SBU, Kokotów oraz w gminie Skawina, gdzie jest najwięcej operatorów logistycznych i dystrybutorów oraz okolica lotniska m.in. Modlniczka z obiektami w formule BTO i BTS.

W szerszej perspektywie potencjał magazynowo-przemysłowy małopolski widoczny jest w: Bochni, Brzesku i Tarnowie.