+48 22 167 03 96
Magazyny w Kielcach, Radomiu i okolicach

Magazyny w Kielcach i Radomiu

Znaleźliśmy 0 wyników
spełniających kryteria

Brak wyników

Potrzebujesz wsparcia
w wyborze powierzchni?

Wypełnij formularz, a otrzymasz ofertę przestrzeni dopasowaną do potrzeb Twojej firmy.

Oferujemy wsparcie w wynajmie powierzchni magazynowych od 2 tys. m² wzwyż.

Informacja na temat ochrony prywatności
Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony przekazywanych nam danych osobowych.
Dane osobowe, które zbieramy od użytkowników, służą do zapewnienia im dostępu do portalu magazyny.pl, umożliwienia im korzystania z portalu, a także, za ich zgodą, do wysyłania im komunikacji marketingowej od JLL.
Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.

Szukasz magazynu w Kielcach lub Radomiu?

Region znajduje się w centralno-południowej części kraju na szlaku drogi S7 w kierunku północ-południe oraz dróg S12 i DK74 w kierunku wschód- zachód. Obszar świętokrzyski słynie z działalności przemysłowej w sektorze wydobywczym i przetwórczym surowców mineralnych oraz hutniczo-metalowym. Na terenie województwa świętokrzyskiego znajdują się Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna a także Starachowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna.