SEGRO Industrial Park Tychy

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Tychy, Górny Śląsk

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Centrum logistyczne w Tychach dewelopera SEGRO to ponad 56 700 mkw. nowoczesnej powierzchni przemysłowej i logistycznej. Magazyn zlokalizowany jest na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Podstrefa Tychy, w odległości ok. 2 km od drogi krajowej nr 1 oraz ok. 6 km od centrum miasta. Deweloper oferuje dostosowanie centrum logistycznego w Tychach do indywidualnych potrzeb klientów.

Centrum logistyczne Tychy: w obrębie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Centrum logistyczne w Tychach zlokalizowane jest na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w podstrefie Tychy. Położone jest w odległości ok. 2 km od drogi krajowej numer 1 oraz 6 km od centrum Tych. Dzięki dogodnemu położeniu centrum logistycznego SEGRO Industrial Park Tychy możliwa jest sprawna dystrybucja towarów do rożnych cześć kraju. Omawiane centrum logistyczne w Tychach leży na działce o powierzchni 13 ha, na której docelowo będzie się znajdowało 56 000 mkw. powierzchni magazynowych.

W centrum logistycznym SEGRO w Tychach może być prowadzona lekka produkcja. Istnieje możliwość dostosowania powierzchni do indywidualnych potrzeb najemców, dzięki czemu przestrzeń może być zagospodarowana w najbardziej optymalny sposób. Centrum logistyczne w Tychach może być również dostosowane do pełnienia funkcji biurowych. Wewnętrzny system drogowy, na który składają się drogi wewnętrzne oraz miejsca do wykonywania manewrów zapewnia sprawną komunikację na terenie centrum logistycznego.

Magazyny typu "crossdock" w centrum logistycznym w Tychach

Centrum logistyczne w Tychach podobnie jak większość inwestycji SEGRO zostało wykonane w najwyższym standardzie, klasie A. Powierzchnia magazynowa Budynku A wynosi 15 120 mkw. Wymiary siatki słupów wynoszą 12,00 m x 22,50 m. Wysokość hali netto, liczona od wykończonej podłogi do sufitu to 10 m, zaś głębokość – 96 m. Obciążenie posadzki wytrzymuje 5 t/mkw. Magazyn wyposażony jest w tryskacze, klapy dymowe, system „crossdock” oraz nadzór kamer (CCTV). Budynek C, centrum logistyczngo SEGRO w Tychach, oferuje najemcom 24 300 mkw. powierzchni, o wymiarach siatki słupów wynoszących 12,00 m x 22,50 m. Wysokość netto magazynu to 10 m, zaś głębokość – 108 m. Posadzka wytrzymuje obciążenia na poziomie 5 t/mkw. Obiekt został wyposażony w tryskacze, system „crossdock”, klapy dymowe, a także jest objęty systemem nadzoru kamer (CCTV).

SEGRO właściciel i zarządca powierzchni magazynowych, biurowych oraz produkcyjnych

Deweloper SEGRO posiada status REIT, czyli Real Estate Investment Trust. To wiodący deweloper nowoczesnej powierzchni magazynowej zlokalizowanej w różnych krajach Europy. Spółka jest także notowana na londyńskiej giełdzie. SEGRO oferuje wynajem powierzchni biurowych, magazynowych, logistycznych oraz produkcyjnych. Magazyny zlokalizowane są w pobliżu ważnych węzłów komunikacyjnych lub na obrzeżach dużych miast, co umożliwia sprawny dojazd do wybranych lokalizacji a także zapewnia szeroki dostęp do wykwalifikowanej kadry.

map

Lokalizacja:

Tychy

Region:

Górny Śląsk

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Park Bieruń

Tychy

Park Tychy

Tychy


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl