Reino IO Logistics Park Sosnowiec I

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Katowice Wschód, Górny Śląsk

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Panattoni Park Sosnowiec to inwestycja dewelopera Panattoni Europe, która została zlokalizowana w regionie Górnego Śląska. Jest to obecnie jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się regionów magazynowych w Polsce.

Magazyn do wynajęcia w pobliżu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Magazyny do wynajęcia w Panattoni Park Sosnowiec są zlokalizowane w pobliżu Katowickiej Specjalnej Strefy, która została uznana jako druga strefa w Europie oraz jedenasta najlepsza strefa ekonomiczna na świecie. Ocena została przyznana w prestiżowym rankingu Business FT 2012.

Inwestycja jest położona bezpośrednio przy drodze ekspresowej S1, niedaleko autostrady A4 oraz Euroterminala multimodalnego. Ta strategiczna lokalizacja przyciąga wielu inwestorów oraz oferuje jednocześnie nieograniczone możliwości rozwijania biznesu. Dodatkowym atutem tego miejsca jest dynamicznie rozrastająca się sieć nowoczesnych dróg i autostrad, a do tego mała odległość od sąsiednich granic kraju.

Powierzchnia magazynowa klasy A w Sosnowcu

Panattoni Park Sosnowiec to inwestycja o najwyższym standardzie klasy A, której docelowa powierzchnia będzie wynosić przeszło 82 000 mkw. i będzie się składać z dwóch obiektów o przeznaczeniu produkcyjno-magazynowym. Pierwszy z obiektów, który jest obecnie w budowie, będzie zajmował 21 900 mkw. powierzchni magazynowej oraz 900 mkw. powierzchni biurowej. Kolejną zaletą jest możliwość elastycznego kształtowania modułów magazynowo-biurowych dla wymagających najemców. Warto też dodać, że bliskość dużej aglomeracji jest gwarancją dogodnego dostępu do wykwalifikowanej kadry.

Uznany deweloper oraz jednocześnie specjalista inwestycji typu BTS w Polsce

Panattoni Europe to jeden z najbardziej znanych deweloperów powierzchni magazynowych w Europie. Swoją działalność skupia przede wszystkim na rynku polskim i czeskim. To właśnie w tych państwach firma od 2005 roku realizuje swoje projekty budowlane, które obecnie obejmują ponad 1,8 miliona mkw. powierzchni przeznaczonej do wynajmowania dla klientów z różnych branży i potrzebujących magazynów zarówno dużych, średnich jak i małych. Panattoni Europe to specjalista inwestycji BTS czyli „build-to-suit”, które są magazynami realizowanymi od początku do końca pod dyktando klienta. Deweloper buduje takie magazyny zarówno na terenie swoich parków jak i na gruntach wybranych przez najemcę.

map

Lokalizacja:

Katowice Wschód

Region:

Górny Śląsk

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Będzin

Katowice Wschód

7R City Flex Sosnowiec - Milowice

Katowice Wschód

Logicor Sosnowiec

Katowice Wschód

Exeter Park Czeladź

Katowice Wschód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl