Prologis Park Ujazd

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Ujazd, Górny Śląsk

Czynsz nominalny za magazyn

Czynsz efektywny za magazyn

Czynsz za powierzchnię biurową

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Prologis Park Ujazd jest położony na działce o powierzchni 33 hektarów gruntów z możliwością zabudowy 5 budynków magazynowych o łącznej powierzchni 156 000 metrów kwadratowych. Kompleks będzie oferował swoim klientom liczne miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i ciężarowych, całodobową ochronę i wiele innych udogodnień ułatwiających magazynowanie i elastyczną dystrybucję towarów. Atutem parku jest dobry dojazd dla pracowników z pobliskich miejscowości - takich jak Strzelce Opolskie i Kędzierzyn-Koźle. Dodatkowo park jest doskonale widoczny z autostrady A4.

Jedną z największych zalet Prologis Park Ujazd jest sąsiedztwo europejskich szlaków transportowych. Park zlokalizowany jest przy węźle Nogowczyce autostrady A4 (Niemcy-Ukraina) i 5 km od drugiego węzła Olszowa oraz drogi krajowej nr 88 (Gliwice-Opole). Doskonale rozwinięta infrastruktura dróg zapewnia dostęp do wszystkich znaczących ośrodków europejskich w regionie, umożliwiając sprawną dystrybucję lokalną i międzynarodową. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Europejskiej, dzięki czemu zapewnia bezpośrednie połączenie z KSSE.

map

Lokalizacja:

Ujazd

Region:

Górny Śląsk

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Będzin

Będzin

Exeter Park Czeladź

Czeladź


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl