Prologis Park Ujazd

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Ujazd, Górny Śląsk

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Prologis Park Ujazd jest położony na działce o powierzchni 33 hektarów gruntów z możliwością zabudowy 5 budynków magazynowych o łącznej powierzchni 156 000 metrów kwadratowych. Kompleks będzie oferował swoim klientom liczne miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i ciężarowych, całodobową ochronę i wiele innych udogodnień ułatwiających magazynowanie i elastyczną dystrybucję towarów. Atutem parku jest dobry dojazd dla pracowników z pobliskich miejscowości - takich jak Strzelce Opolskie i Kędzierzyn-Koźle. Dodatkowo park jest doskonale widoczny z autostrady A4.

Jedną z największych zalet Prologis Park Ujazd jest sąsiedztwo europejskich szlaków transportowych. Park zlokalizowany jest przy węźle Nogowczyce autostrady A4 (Niemcy-Ukraina) i 5 km od drugiego węzła Olszowa oraz drogi krajowej nr 88 (Gliwice-Opole). Doskonale rozwinięta infrastruktura dróg zapewnia dostęp do wszystkich znaczących ośrodków europejskich w regionie, umożliwiając sprawną dystrybucję lokalną i międzynarodową. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Europejskiej, dzięki czemu zapewnia bezpośrednie połączenie z KSSE.

map

Lokalizacja:

Ujazd

Region:

Górny Śląsk

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Będzin

Katowice Wschód

Diamond Business Park Gliwice

Katowice Zachód

7R City Flex Sosnowiec - Milowice

Katowice Wschód

Exeter Park Czeladź

Katowice Wschód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl