Prologis Park Dąbrowa

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Katowice Wschód, Górny Śląsk

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Magazyn w regionie Katowic, Prologis Park Dąbrowa to nowoczesne centrum dystrybucyjne obejmujące dziesięć budynków magazynowych I biurowych. Park powstał na terenach poprzemysłowych, które przeszły gruntowna transformację, łącznie z budową całej infrastruktury pomocniczej. Obiekt znajduje się w północno-wschodniej części Śląska, w Dąbrowie Górniczej, blisko drogi szybkiego ruchu S1 oraz drogi krajowej nr 94. Trasa S1 zapewnia bezpośrednie połączenie z autostradą A4 i Międzynarodowym Portem Lotniczym w Katowicach.

Magazyn do wynajęcia w regionie Katowic

Prologis Park Dąbrowa to magazyn zlokalizowany nieopodal Katowic w Dąbrowie Górniczej. Magazyny znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie drogi szybkiego ruchu S1 oraz w niewielkiej odległości od drogi krajowej nr 94. Dzięki dogodnemu układowi komunikacyjnemu można sprawnie dojechać do odcinka autostrady A4 oraz Międzynarodowego Portu Lotniczego w Katowicach.

Magazyn koło Katowic typu "crossdock"

Na terenie parku magazynowego Prologis Park Dąbrowa funkcjonuje 10 nowoczesnych magazynów z przeznaczeniem zarówno na cele magazynowe jak i biurowe. Wszystkie magazyny posiadają wysokość 10 m netto. Dzięki nowoczesnym systemom przeciwpożarowym w postaci tryskaczy oraz klap dymowych, hale magazynowe są dobrze zabezpieczone na wypadek pożaru. Magazyny typu „crossdock” pozwalają na szybkie przeładowywanie towarów i wysyłanie ich w dalszą trasę.

Magazyn Prologis w regionie Katowic z dostępem do bocznicy kolejowej

Istotna z punktu widzenia potrzeb najemców jest oferowana możliwość skorzystania z bocznicy kolejowej, która pozwala na transport towarów drogą kolejową. Maksymalna wytrzymałość posadzki każdego magazynu koło Katowic wynosi 5 t/mkw., dzięki czemu każda nieruchomość może zostać przystosowana do potrzeb lekkiej produkcji.

Deweloper z wieloletnim doświadczeniem w branży magazynowej

Prologis, to jeden z największych deweloperów działających na polskim rynku posiadający aż 34% udział w powierzchni przemysłowej. Na całym świecie dysponuje 44 milionami mkw. powierzchni, łączącej w sobie nowoczesność oraz funkcjonalność.

map

Lokalizacja:

Katowice Wschód

Region:

Górny Śląsk

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Będzin

Katowice Wschód

7R City Flex Sosnowiec - Milowice

Katowice Wschód

Logicor Sosnowiec

Katowice Wschód

Exeter Park Czeladź

Katowice Wschód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl