Maksimum Sp. z o.o. (OPAL Ruda Śląska) - NIEAKTUALNE

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Katowice Zachód, Górny Śląsk

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Obiekt magazynowy klasy B o powierzchni użytkowej około 30 000 m.kw, który znajduje się na terenie o powierzchni 20 ha, w Rudzie Śląskiej. Dobra lokalizacja w centrum Konurbacji Górnośląskiej, bezpośrednio przy Drogowej Trasie Średnicowej, która łączy najważniejsze miasta tego regionu – Katowice (12 km) oraz Gliwice (14 km).

Magazyn do wynajęcia w Rudzie Śląskiej

Magazyn zlokalizowany jest przy ulicy Zabrzańskiej 38, bezpośrednio przy węźle Drogowej Trasy Średnicowej. Na terenie posesji znajduje się również biurowiec oraz place manewrowe, składowe oraz dwa niezależne wjazdy. Powierzchnia hali przeznaczona jest głównie pod logistykę i dystrybucję. Istnieje również możliwość dostosowania powierzchni pod lekką produkcję. Inwestycja składa się z kilku budynków: hala magazynowa wysokiego składowania z chłodniami i mroźnią (29 600 mkw.), magazyn z rampą (1 500 mkw.), magazyn (300 mkw.) oraz budynek administracyjno-biurowy (3 205 mkw.). Wysokość hali magazynowej to 12 m, głębokość 160 m, nośność posadzki wynosi 5 t/mkw., siatka słupów 12.00 m x 24.00 m. Budynek jest wykończony w standardzie klasy B.

Dobrze zlokalizowana hala magazynowa na Śląsku

Nieruchomość została zlokalizowana w centrum Konurbacji Górnośląskiej, bezpośrednio przy Drogowej Trasie Średnicowej, która łączy najważniejsze miasta tego regionu – Katowice (12 km) oraz Gliwice (14 km). Obiekt położony jest na gruncie o powierzchni 20 ha i znajduje się w centralnej części Górnośląskiego Obszaru Przemysłowego, na przecięciu zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Dużym atutem jest doskonałe połączenie z autostradą A4 (węzeł Wirek 6 km) oraz z autostradą A1 (węzeł Gliwice Wschód 12 km). Nieruchomość położna jest zaledwie 5 km od centrum Rudy Śląskiej oraz 30 km od Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach.

map

Lokalizacja:

Katowice Zachód

Region:

Górny Śląsk

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Gliwice II

Katowice Zachód

Diamond Business Park Gliwice

Katowice Zachód

GLP Gliwice Logistics Centre

Katowice Zachód

Logicor Gliwice

Katowice Zachód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl