Logicor Gliwice II

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Katowice Zachód, Górny Śląsk

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Magazyny Logicor Gliwice II znajdują się w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, w Podstrefie Gliwickiej. Park magazynowy znajduje się ok. 8 km od centrum Gliwic, w sąsiedztwie węzła Gliwice-Sośnica, łączącego autostrady A1 i A4, w zachodnio-północnej części Górnego Śląska, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem podmiotów biznesowych ze względu na realizowane inwestycje drogowe. W bezpośredniej okolicy tej inwestycji znajduje się również lotnisko Gliwice-Trynek.

Magazyny w Gliwicach na Górnym Śląsku zlokalizowane 20 km od Katowic

Magazyny w Gliwicach dewelopera Logicor mieszczą się w odległości jedynie 4 km od centrum Gliwic, przy ulicy Bojkowskiej – niedaleko skrzyżowania tras Gliwice-Trynek. Niewątpliwą zaletą lokalizacji magazynów Logicor Gliwice II jest fakt, że centrum logistyczne znajduje się w obrębie Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej – Podstrefa Gliwicka.

Magazyny Gliwice: Logicor w regionie Górnego Śląska

Magazyny Logicor Gliwice II to obecnie 8 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. Siatka słupów istniejącego magazynu to 12,00 m x 24,00 m. Głębokość magazynu wynosi ok. 72 m, zaś wysokość pomieszczeń – 10 m. Posadzka może wytrzymać nacisk do 5 t/mkw.

Magazyny w Gliwicach zostały zaprojektowane zgodnie z europejskimi standardami i wyposażony w nowoczesne zabezpieczenia przeciwpożarowe, takie jak klapy dymowe oraz system tryskaczy. Planowane są już kolejne inwestycje w obrębie Logicor Gliwice II. Powstać tutaj mają dwa dodatkowe magazyny, których powierzchnia będzie wynosić 10 200 mkw. i 13 230 mkw.


map

Lokalizacja:

Katowice Zachód

Region:

Górny Śląsk

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Diamond Business Park Gliwice

Katowice Zachód

GLP Gliwice Logistics Centre

Katowice Zachód

Logicor Gliwice

Katowice Zachód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl