Logicor Będzin

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Katowice Wschód, Górny Śląsk

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Centrum dystrybucyjne Logicor Będzin składa się z trzech budynków, które powstały w formie BTS. Obiekt znajduje się na południu Polski, na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, przy granicy z Sosnowcem, w odległości 30 km od Portu Lotniczego Pyrzowice i 13 km od Katowic. Teren ma dobre połączenie z autostradą A4 – częścią trasy E40, będącej najdłuższym szlakiem prowadzącym ze wschodu na zachód Europy.

Magazyny w Będzinie niedaleko autostrady A4

Logicor Będzin wchodzący w skład Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, to jedno z pierwszych centrów logistycznych powstałych na Górnym Śląsku. Obiekt położony jest niedaleko Sosnowca, a od Katowic dzieli go ok. 13 km. W odległości 30 km od centrum dystrybucyjnego znajduje się Port Lotniczy Pyrzowice. Park logistyczny ma bardzo dobre połączenie z autostradą A4 (część trasy E40).

Centrum logistyczne w Będzinie o powierzchni magazynowej blisko 55 000 mkw.

Centrum dystrybucyjne Logicor Będzin to również jeden z nowocześniejszych obiektów tego rodzaju w południowej Polsce. Składa się z trzech magazynów: DC 1 (33 960 mkw.), DC 2 o (11 520 mkw.) oraz DC 3 (8 640 mkw.).

Budynki zostały zaprojektowane i stworzone zgodnie z koncepcją built-to-suit (BTS) – dostosowane do potrzeb i oczekiwań przyszłego najemcy oraz charakteru prowadzonej przez niego działalności.

Hale magazynowe typu „crossdock” na Górnym Śląsku

Dystrybucja towarów może odbywać się sprawnie dzięki istniejącym platformom załadunkowym oraz rampom wjazdowym. Na terenie obiektu wyznaczona jest również przestrzeń parkingowa. W pomieszczeniach jest możliwość kontrolowania temperatury.

Hale magazynowe DC 1 oraz DC 2 zostały wybudowane w konwencji „crossdock” co oznacza, że doki przeładunkowe znajdują się równolegle do siebie po obu stronach hali. Przestrzeń magazynowa Logicor Będzin przeznaczona jest przede wszystkim dla przedsiębiorców specjalizujących się w lekkiej produkcji.

map

Lokalizacja:

Katowice Wschód

Region:

Górny Śląsk

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

7R City Flex Sosnowiec - Milowice

Katowice Wschód

Logicor Sosnowiec

Katowice Wschód

Exeter Park Czeladź

Katowice Wschód

DL Invest Park Dąbrowa Górnicza

Katowice Wschód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl