DL Invest Park Psary/Czeladź

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Katowice Wschód, Górny Śląsk

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


DL Invest Logistic Park Psary/Czeladz jest zlokalizowany przy drodze krajowej nr 86 prowadzącej z Katowic do Warszawy. Deweloper oferuje powierzchnie magazynowe oraz przemysłowe pod produkcję.W pierwszej fazie DL Invest planuje wybudowac 150 000 m.kw powierzchni magazynowej dedykowanej pod klientów logistycznych. W ramach parku magazynowego można wynająć powierzchnie socjalno-biurowe, które są budowane zgodnie z życzeniem najemcy.

Magazyny na Górnym Śląsku (Psary/Czeladź)

DL Invest Park Psary/Czeladź zlokalizowany jest w województwie śląskim, w miejscowości Psary/Czeladź, przy skrzyżowaniu Psary-Sarnów. Zaletą obiektu jest nie tylko, to iż dysponuje on dużą powierzchnią magazynową, dostosowaną do potrzeb lekkiej produkcji, ale również jest doskonale skomunikowany z pozostałymi regionami kraju.

Centrum logistyczne na Górnym Śląsku w pobliżu ważnych arterii komunikacyjnych

Nieruchomość sąsiaduje z budowanym węzłem trasy Gliwice – Pyrzowice – Częstochowa – Warszawa. Obiekt posiada cztery bezpośrednie zjazdy z trasy Katowice – Warszawa, łącznie z budowanym bezkolizyjnym węzłem na trasie DK 86. Centrum logistyczne znajduje się w odległości jedynie 10 min. od Lotniska Pyrzowice – Katowice, 5 min od centrum Katowic i tylko 2 min od Centrum Handlowego Czeladź M1.

150 000 mkw. planowanej powierzchni magazynowo-przemysłowej na Śląsku

DL Invest Park Psary/Czeladź to park magazynowo- przemysłowy przystosowany do prowadzenia działalności z zakresu lekkiej produkcji. Docelowo projekt centrum logistycznego zakłada wybudowanie łącznie ok. 150 000 mkw. powierzchni magazynowej.

W najbliższym czasie mają powstać dwa magazyny, kolejno o powierzchni 10 368 mkw. i 9 828 mkw. Każdy magazyn przystosowany będzie do indywidualnych potrzeb klientów. Budynki wyposażone zostaną w takie zabezpieczenia jak tryskacze czy system monitoringu wizyjnego (CCTC).

map

Lokalizacja:

Katowice Wschód

Region:

Górny Śląsk

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Będzin

Katowice Wschód

7R City Flex Sosnowiec - Milowice

Katowice Wschód

Logicor Sosnowiec

Katowice Wschód

Exeter Park Czeladź

Katowice Wschód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl