DL Invest Park Dąbrowa Górnicza

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Katowice Wschód, Górny Śląsk

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


DL Invest Park Dąbrowa Górnicza jest zlokalizowany przy ulicy Koksowniczej pomiędzy Hutą Katowice a Koksownią Przyjaźń. Pierwsza faza projektu przewiduje budowę powierzchni magaznowej wraz z pomieszczeniami socjalno-biurowymi o wielkości prawie 12 000 metrów kwadratowych.

Magazyn w Dąbrowie Górniczej z dostępem do trasy DK 94

DL Invest Park Dąbrowa Górnicza mieści się na terenach przemysłowych, doskonale połączonych z najważniejszymi węzłami komunikacyjnymi na Śląsku. Obiekt znajduje się między Hutą Katowice a Koksownią Przyjaźń, na ulicy Koksowniczej 10. Nieopodal zlokalizowana jest Elektrownia Łagisza, która stanowi jedno z większych centrów przemysłowych w naszym kraju.

Magazyn położony jest niecałe 3 km od trasy Wrocław – Katowice – Kraków (DK 94), zaś 23 km na południe od parku magazynowego przebiega autostrada A4 (Katowice – Kraków). Centrum logistyczne ma zapewniony dogodny dojazd do Lotniska Pyrzowice-Katowice (15 min jazdy samochodem), centrum Katowic (10 min) oraz do Krakowa (ok. 30 min).

Hale magazynowe typu SBU na Górnym Śląsku

Magazyny w formacie SBU, czyli Small Bussiness Units – to nowy trend na rynku magazynowym. Obiekty tego rodzaju cechują się modułami mniejszymi niż w typowych parkach magazynowych – zaczynającymi się już od 600 mkw.

Oferta wynajmu powierzchni magazynowo-biurowej w Dąbrowie Górniczej

Planowana inwestycja DL Invest Park Dąbrowa Górnicza będzie posiadać powierzchnię całkowitą wynoszącą blisko 12 000 mkw. Wysokość netto obiektu to 10 m, głębokość – 76 m, a obciążenie posadzki – 5 t/mkw. Hala magazynowa zostanie przystosowana do prowadzenia na jej obszarze lekkiej produkcji. Pierwsza faza projektu przewiduje wybudowanie magazynu, w skład którego wejdą także pomieszczenia socjalno-biurowe.

map

Lokalizacja:

Katowice Wschód

Region:

Górny Śląsk

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Będzin

Katowice Wschód

7R City Flex Sosnowiec - Milowice

Katowice Wschód

Logicor Sosnowiec

Katowice Wschód

Exeter Park Czeladź

Katowice Wschód


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl