Diamond Business Park Gliwice

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Katowice Zachód, Górny Śląsk

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Diamond Business Park Gliwice to magazyny do wynajęcia w Gliwicach znajdujące się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Gliwice. Park oferuje powierzchnie magazynowo-produkcyjne dla małych i średnich firm. Najemcy po spełnieniu wymaganych kryteriów mogą korzystać z ulg z tytułu obecności w Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Magazyny do wynajęcia w Gliwicach znajdują się bezpośrednio przy autostradzie A4 (Berlin-Wrocław-Kraków). Park posiada również łatwy dostęp do trasy E75 (Warszawa-Katowice).

Magazyny do wynajęcia Gliwice: atrakcyjna lokalizacja w pobliżu autostrady A4

Magazyny do wynajęcia w Gliwicach w ramach Diamond Business Park Gliwice mieszczą się przy ulicy Leonarda da Vinci 5. Zlokalizowane są w Specjalnej Strefie Ekonomicznej miasta Gliwice, dzięki czemu użytkownicy parku logistycznego mogą liczyć na ulgi, w tym zwolnienie podatkowe. Opisywane magazyny do wynajęcia w Gliwicach zlokalizowane są w odległości zaledwie 5 km od autostrady A4 (Kraków-Wrocław-Berlin) oraz 10 km od autostrady A1.

Magazyny do wynajęcia w Gliwicach o powierzchni 46 000 mkw.

Magazyn do wynajęcia w Gliwicach, oferuje powierzchnię magazynową, biurową oraz produkcyjną wynoszącą łącznie około 46 000 mkw.

Budynek 1-2-3 posiada ponad 30 000 mkw. powierzchni magazynowej a siatka słupów to 12 m x 28 m. Obciążenie posadzki równe jest 6 t/mkw. a wysokość netto magazynu (tzw. „clear height”) wynosi 10 m. Magazyny typu „crossdock” zapewniają sprawny przeładunek towarów bez potrzeby jego pośredniego składowania. Magazyn posiada system monitoringu wizyjnego (CCTV), który istotnie wpływa na poziom bezpieczeństwa na terenie obiektu.

Powierzchnia magazynowa budynku 4-5 wynosi blisko 16 000 mkw., a siatka słupów posiada parametry 12.5 m x 28 m. Wysokość netto hali to 10 m. Oba magazyny do wynajęcia w Gliwicach posiadają niezbędne systemy przeciwpożarowe w postaci tryskaczy oraz klap dymowych. Dodatkowo magazyny są przystosowane do prowadzenia na ich obszarze lekkiej produkcji.

map

Lokalizacja:

Katowice Zachód

Region:

Górny Śląsk

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Gliwice II

Katowice Zachód

GLP Gliwice Logistics Centre

Katowice Zachód

Logicor Gliwice

Katowice Zachód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl