+48 22 167 03 96
Magazyny w Białymstoku i województwie podlaskim

Magazyny w Białymstoku

Znaleźliśmy 0 wyników
spełniających kryteria

Brak wyników

Potrzebujesz wsparcia
w wyborze powierzchni?

Wypełnij formularz, a otrzymasz ofertę przestrzeni dopasowaną do potrzeb Twojej firmy.

Oferujemy wsparcie w wynajmie powierzchni magazynowych od 2 tys. m² wzwyż.

Informacja na temat ochrony prywatności
Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony przekazywanych nam danych osobowych.
Dane osobowe, które zbieramy od użytkowników, służą do zapewnienia im dostępu do portalu magazyny.pl, umożliwienia im korzystania z portalu, a także, za ich zgodą, do wysyłania im komunikacji marketingowej od JLL.
Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.

Szukasz magazynu w województwie podlaskim?

Region znajduje się na granicy Unii Europejskiej oraz Eurazjatyckiej Unii Gospodarczej (Armenii, Białorusi, Kazachstanu, Kirgistanu i Rosji). Kluczowymi szlakami komunikacyjnymi podlasia są: trasa S8 prowadząca do Warszawy, fragment drogi E67 umożliwiającej transport z Helsinek (przez Warszawę do Pragi), DK 19 łącząca aglomerację białostocką, lubelską i rzeszowską. Dodatkowo przez Białystok przebiega linia kolejowa łącząca Helsinki, Warszawę i Berlin. Region posiada wykształconą kadrę pracowniczą z konkurencyjnym poziomem płac. W aglomeracji białostockiej powstały m.in.: Centrum Logistyczne Kontrast oraz Panattoni Park Białystok.