LaSalle Investment Management, spółka działająca niezależnie, ale całkowicie podlegająca Jones Lang LaSalle, działa na wszystkich kapitałowych i operacyjnych rynkach nieruchomości, w tym na rynkach inwestycji prywatnych, państwowych, kredytowanych i finansowanych kapitałem własnym. Zajmuje się wszelkimi rodzajami nieruchomości w krajach Europy, Azji i Pacyfiku oraz Ameryki Północnej i Południowej.

Zarządzamy majątkiem wartym łącznie ponad 54 miliardy USD, co czyni nas wiodącym zarządcą inwestycyjnym na rynku nieruchomości. Nasze zespoły inwestycyjne działają jak grupy przedsiębiorców czerpiące z zasobów światowego biznesu. Dzięki wiedzy na temat warunków lokalnych oraz dzięki globalnej perspektywie jesteśmy w stanie dostarczać naszym klientom i partnerom innowacyjne, zindywidualizowane strategie marketingowe wykraczające poza granice danego regionu i spektrum ryzyko/zwrot. Naszymi klientami są fundusze emerytalne, korporacje, suwerenne fundusze majątkowe, fundacje, firmy ubezpieczeniowe oraz zarządcy środków pieniężnych.

Mierzymy swój sukces w kategoriach zarówno skuteczności, jak i zadowolenia klienta. Dlatego też procent stałych klientów, jakim możemy się poszczycić, jest jednym z najwyższych w branży.