LaSalle Investment Management, spółka działająca niezależnie, ale całkowicie podlegająca Jones Lang LaSalle, działa na wszystkich kapitałowych i operacyjnych rynkach nieruchomości, w tym na rynkach inwestycji prywatnych, państwowych, kredytowanych i finansowanych kapitałem własnym. Zajmuje się wszelkimi rodzajami nieruchomości w krajach Europy, Azji i Pacyfiku oraz Ameryki Północnej i Południowej.

Zarządzamy majątkiem wartym łącznie ponad 54 miliardy USD, co czyni nas wiodącym zarządcą inwestycyjnym na rynku nieruchomości. Nasze zespoły inwestycyjne działają jak grupy przedsiębiorców czerpiące z zasobów światowego biznesu. Dzięki wiedzy na temat warunków lokalnych oraz dzięki globalnej perspektywie jesteśmy w stanie dostarczać naszym klientom i partnerom innowacyjne, zindywidualizowane strategie marketingowe wykraczające poza granice danego regionu i spektrum ryzyko/zwrot. Naszymi klientami są fundusze emerytalne, korporacje, suwerenne fundusze majątkowe, fundacje, firmy ubezpieczeniowe oraz zarządcy środków pieniężnych.

Mierzymy swój sukces w kategoriach zarówno skuteczności, jak i zadowolenia klienta. Dlatego też procent stałych klientów, jakim możemy się poszczycić, jest jednym z najwyższych w branży.

Zakres usług JLL

Prowadzimy naszą działalność, aby w złożonym i nieustannie zmieniającym się świecie tworzyć i zapewniać klientom, zainteresowanym stronom i własnemu personelowi rzeczywistą wartość.

 1. 01.

  Finanse korporacyjne

 2. 02.

  Obsługa najemców korporacyjnych

 3. 03.

  Zarządzanie obiektami (FM)

 4. 04.

  Hotele i miejsca wypoczynkowe

 5. 05.

  Najem powierzchni magazynowych

 6. 06.

  Przygotowanie i realizacja inwestycji przemysłowych (BTS)

 7. 07.

  Zarządzanie inwestycjami (LIM)

 8. 08.

  Sprzedaż i zakup inwestycji

 9. 09.

  Sprzedaż i zakup terenów inwestycyjnych

 10. 10.

  Wynajem biur

 11. 11.

  Zarządzanie nieruchomościami

 12. 12.

  Zarządzanie projektem

 13. 13.

  Wynajem obiektów handlowych

 14. 14.

  Sektor mieszkaniowy (współpraca z REAS)

 15. 15.

  Zrównoważony rozwój i energia

 16. 16.

  Wycena nieruchomości

 17. 17.

  Badania rynku i doradztwo