Bez środków finansowych nawet najlepsze pomysły nigdy nie staną się rzeczywistością. Możemy pomóc Ci znaleźć kapitał na realizację pomysłów – czy to w ramach pojedynczych projektów, czy całej firmy.

Wierzymy w skuteczność – znajdziemy odpowiedni kapitał w dobrej cenie, na właściwych warunkach oraz o strukturze finansowej doskonale odpowiadającej Twoim ambicjom biznesowym i tolerancji ryzyka. Stawiamy czoła złożonym problemom.

Nasz zespół składa się z profesjonalistów w dziedzinie nieruchomości, łączących najwyższe umiejętności z zakresu doradztwa inwestycyjnego z wiedzą dotyczącą nieruchomości komercyjnych. Od finansowania strukturalnego, przejęć i zakupów po organizowanie kapitału i finansowanie – mamy doświadczenie w przygotowywaniu transakcji z uwzględnieniem wyrafinowanych struktur finansowania i wielu stron, zarówno z Polski, jak i z regionu Europy Środkowej i Wschodniej.

Nasza działalność nie ogranicza się jednak tylko do rozwiązywania problemów. My również mamy pomysły. Szukając nowych sposobów działania i nowych partnerów, dążymy do obniżenia kosztów Twojego kapitału i zwiększenia Twojego sukcesu.

Zakres usług JLL

Prowadzimy naszą działalność, aby w złożonym i nieustannie zmieniającym się świecie tworzyć i zapewniać klientom, zainteresowanym stronom i własnemu personelowi rzeczywistą wartość.

 1. 01.

  Finanse korporacyjne

 2. 02.

  Obsługa najemców korporacyjnych

 3. 03.

  Zarządzanie obiektami (FM)

 4. 04.

  Hotele i miejsca wypoczynkowe

 5. 05.

  Najem powierzchni magazynowych

 6. 06.

  Przygotowanie i realizacja inwestycji przemysłowych (BTS)

 7. 07.

  Zarządzanie inwestycjami (LIM)

 8. 08.

  Sprzedaż i zakup inwestycji

 9. 09.

  Sprzedaż i zakup terenów inwestycyjnych

 10. 10.

  Wynajem biur

 11. 11.

  Zarządzanie nieruchomościami

 12. 12.

  Zarządzanie projektem

 13. 13.

  Wynajem obiektów handlowych

 14. 14.

  Sektor mieszkaniowy (współpraca z REAS)

 15. 15.

  Zrównoważony rozwój i energia

 16. 16.

  Wycena nieruchomości

 17. 17.

  Badania rynku i doradztwo