Bez środków finansowych nawet najlepsze pomysły nigdy nie staną się rzeczywistością. Możemy pomóc Ci znaleźć kapitał na realizację pomysłów – czy to w ramach pojedynczych projektów, czy całej firmy.

Wierzymy w skuteczność – znajdziemy odpowiedni kapitał w dobrej cenie, na właściwych warunkach oraz o strukturze finansowej doskonale odpowiadającej Twoim ambicjom biznesowym i tolerancji ryzyka. Stawiamy czoła złożonym problemom.

Nasz zespół składa się z profesjonalistów w dziedzinie nieruchomości, łączących najwyższe umiejętności z zakresu doradztwa inwestycyjnego z wiedzą dotyczącą nieruchomości komercyjnych. Od finansowania strukturalnego, przejęć i zakupów po organizowanie kapitału i finansowanie – mamy doświadczenie w przygotowywaniu transakcji z uwzględnieniem wyrafinowanych struktur finansowania i wielu stron, zarówno z Polski, jak i z regionu Europy Środkowej i Wschodniej.

Nasza działalność nie ogranicza się jednak tylko do rozwiązywania problemów. My również mamy pomysły. Szukając nowych sposobów działania i nowych partnerów, dążymy do obniżenia kosztów Twojego kapitału i zwiększenia Twojego sukcesu.