+48 22 167 03 96
Zalando - case study JLL
Studium przypadku

Zalando Lounge

Usługi

Agencja doradcza JLL doradzała firmie Zalando w procesie poszukiwania lokalizacji pod nową inwestycję - Zalando Lounge Logistics Centre. W ramach współpracy zrealizowano:

  • weryfikację rynku i możliwości lokalizacyjnych w celu oceny najlepszego dostępnego rozwiązania,
  • analizę zgodności propozycji z wymaganiami Klienta i możliwością dostarczenia obiektu na czas,
  • nadzór nad procesem przygotowania nieruchomości pod projekt inwestycyjny.

Szczegóły współpracy

Zalando to międzynarodowa firma działająca w sektorze e-commerce. Jej dynamiczny rozwój zaskutkował decyzją o inwestycji w nowy obiekt, który wzmocni sieci logistyczną na terenie Europy. Dedykowany zespół doradców JLL przeprowadził pełną analizę rynku obejmującą potencjalne lokalizacje w Polsce. Skrupulatne działanie pozwoliło zapewnić Klientowi obiekt spełniający oczekiwania.

Efekt

Firma Zalando wspierana przez doradców JLL, zdecydowała się ulokować swoje nowe centrum logistyczne o powierzchni 130 000 mkw. w Ameryce koło Olsztynka. Budynek został wybudowany na bardzo atrakcyjnych warunkach, zgodnie ze specyfikacją techniczną. Taki wybór pozwolił firmie Zalando stać się pionierem inwestycyjnym w regionie, który przyczynił się do dynamicznego rozwoju wybranego obszaru.

Projekt zrealizowany przez:

Potrzebujesz pomocy?

Informacja na temat ochrony prywatności
Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony przekazywanych nam danych osobowych.
Dane osobowe, które zbieramy od użytkowników, służą do zapewnienia im dostępu do portalu magazyny.pl, umożliwienia im korzystania z portalu, a także, za ich zgodą, do wysyłania im komunikacji marketingowej od JLL.
Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.