+48 22 167 03 96
Sanorice - case study JLL
Studium przypadku

Sanorice

Usługi

Agencja doradcza JLL zapewniła wsparcie firmie Sanorice w projekcie inwestycyjnym realizowanym w rejonie miejscowości Nowa Sól. Zakres działań ekspertów JLL obejmował:

  • poszukiwanie lokalizacji odpowiadającej potrzebom Klienta, czyli w regionie Polski zachodniej
  • opracowanie szczegółowej strategii projektu w oparciu o potrzeby i założenia inwestycyjne Klienta
  • doradztwo w przygotowaniu specyfikacji technicznej obiektu
  • organizację procesu przetargowego oraz nadzór nad jego przebiegiem
  • pozyskiwanie oraz analizę ofert otrzymanych od oferentów,
  • reprezentację Klineta w procesie negocjacji oraz pozyskanie atrakcyjnych warunków realizacji projektu.

Szczegóły współpracy

Sanorice to firma będąca jednym z największych na świecie producentów wafli ryżowych, kukurydzianych i wieloziarnistych, która prowadzi działania pod marką własną. W związku dynamicznym rozwojem dla przedsiębiorstwa konieczne stało się pozyskanie nowego obiektu gwarantującego możliwość produkcji. W tym celu dedykowany zespół ekspertów JLL przeprowadził pełną analizę możliwości inwestycyjnych w Polsce wraz z dopasowaniem potencjalnych lokalizacji. Podjęte czynności pozwoliły na dostarczenie obiektu, który spełnił wszystkie oczekiwania Klienta.

Efekt

Wsparcie agencji doradczej JLL pozwoliło firmie Sanorice wybudować zakład produkcyjny o powierzchni 18 000 m2 w lokalizacji cechującej się wysokim potencjałem strategicznym. Zakład produkcyjny w Nowej Soli jest czwartym obiektem Sanorice w Europie zaraz po Holandii, Belgii i Włoszech.

Potrzebujesz pomocy?

Informacja na temat ochrony prywatności
Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony przekazywanych nam danych osobowych.
Dane osobowe, które zbieramy od użytkowników, służą do zapewnienia im dostępu do portalu magazyny.pl, umożliwienia im korzystania z portalu, a także, za ich zgodą, do wysyłania im komunikacji marketingowej od JLL.
Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.