+48 22 167 03 96
Case study Auchan
Studium przypadku

Auchan

Usługi

Agencja doradcza JLL reprezentowała Klienta podczas czynności związanych z przetargiem na dewelopera obiektu magazynowego w formule BTS. Współpraca w zakresie projektu obejmowała:

  • analizę dostępnych lokalizacji,
  • określenie specyfikacji technicznej i układu budynku,
  • negocjacje warunków handlowych i prawnych umowy najmu,
  • wybór dewelopera.

Planowana inwestycja zakładała dostosowanie powierzchni do norm obowiązujących w handlu detalicznym artykułami spożywczymi jak np. zapewnieniu chłodni, czy dostosowanie parkingu.

Szczegóły współpracy

Auchan to jeden z największych detalistów spożywczych działających w Polsce. Firma poszukiwała nowej lokalizacji dla swojego centrum dystrybucyjnego. W grudniu 2020 r zapadła decyzja o realizacji projektu Campus Silesia, na potrzeby którego Auchan zaangażował agencję doradczą JLL. W projekcie uczestniczyły również inne podmioty, w tym: operator logistyczny, konsultant logistyczny i kancelaria prawna.

Efekt

Agencja doradcza JLL zapewniła kompleksową usługę reprezentacji najemcy prowadząc cały proces przetargowy w imieniu Klienta. Dzięki temu firma Auchan wynajęła nowoczesną powierzchnię magazynową o powierzchni 52 000 mkw. Zakontraktowany plan budynku uwzględnia wszystkie specyficzne wymagania Klienta.

Projekt zrealizowany przez:

Potrzebujesz pomocy?

Informacja na temat ochrony prywatności
Jones Lang LaSalle (JLL) wraz ze swoimi spółkami zależnymi i powiązanymi jest wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Poważnie traktujemy obowiązek ochrony przekazywanych nam danych osobowych.
Dane osobowe, które zbieramy od użytkowników, służą do zapewnienia im dostępu do portalu magazyny.pl, umożliwienia im korzystania z portalu, a także, za ich zgodą, do wysyłania im komunikacji marketingowej od JLL.
Dokładamy wszelkich starań, aby dane osobowe były bezpieczne, zapewniamy odpowiedni poziom ich ochrony i przechowujemy je tylko przez czas niezbędny do realizacji zapytania z uzasadnionych powodów biznesowych lub prawnych. Następnie usuwamy je w sposób bezpieczny i pewny. Aby uzyskać więcej informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez JLL, prosimy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony prywatności.