Tech Data zajmie nowopowstający magazyn w Święcicach k. Warszawy

Panattoni Europe wynajął drugi podwarszawski magazyn Panattoni Park Święcice. Dystrybutor technologii IT - Tech Data zajmie 17 000 mkw. w nowopowstającym budynku Panattoni Park Święcice. Inwestycja rozpocznie się w kwietniu br. Tech Data Polska oferuje szerokie portfolio produktów wiodących producentów oraz świadczy usługi logistyczne jak i finansowe związane z dystrybucją i wsparciem marketingowym zaczynając od pre-sales aż po post-sales jak i szkolenia.


Magazyn w Święcicach (k. Warszawy) cały wynajęty

"Najnowszy projekt magazynowy Panattoni Park Święcice to najmłodsze dziecko Panattoni Europe, który ze względu na swoją lokalizację został w pełni wynajęty” – mówi Robert Dobrzycki, Partner Zarządzający na Europę Środkowo-Wschodnią, Panattoni Europe. Dodał „W okolicy Warszawy, wzdłuż trasy wylotowej na Poznań (E30), zlokalizowanych jest wiele parków w miejscowościach takich jak: Ożarów, Pruszków, Błonie czy Teresin. Po zakończeniu projektów Panattoni będzie dysponował w tym rejonie ponad 280 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej''.


„Tech Data potrzebuje nowoczesnego, dobrze zlokalizowanego magazynu dla zabezpieczenia swoich planów rozwojowych w Polsce. Jesteśmy przekonani, że nowoczesny obiekt w regionie Warszawy, będzie nam bardzo dobrze służył. Powstająca infrastruktura autostradowa umożliwi nam przyśpieszenie obsługi naszych klientów z całej Polski” – powiedział Marek Szarras, Dyrektor Zarządzający, Tech Data Polska.

Ponad 33 500 mkw. powierzchni magazynowej w rejonie Warszawy

Panattoni Park Święcice składać się będzie z dwóch budynków o całkowitej powierzchni 33 700 mkw. Pierwszy budynek to magazyn typu built-to-suit o powierzchni 16 700 mkw. Budowa drugiego obiektu startuje już w kwietniu br. Park zlokalizowany jest na terenie gminy Ożarowa Mazowieckiego, niespełna 19 kilometrów od centrum stolicy przy trasie krajowej numer 2 (E30).


 • Warszawa

  Szukasz magazynu w Warszawie?

  Powierzchnia dostępna: 273000 m2
  Liczba ofert: 159
  Średni czynsz: -
  Magazyny: Warszawa

Logicor Święcice I

Błonie, Warszawa
Paulina Dziubińska