Tarnowo Podgórne 5,8ha

Powierzchnia całkowita

5,8 ha

Minimalnie do wydzielenia

2 ha

Planowanie przestrzenne

Plan miejscowy

Przeznaczenie

Magazyny, Produkcja, Usługi, Handel detaliczny

Lokalizacja

wielkopolskie, Tarnowo Podgórne

Szczegóły

Specjalna Strefa Ekonomiczna
Kolej
Odległość od lotniska 5 km
Węzeł autostrady 5-20 km
Rodzaj własności prywatna
Tytuł prawny własność
Liczba właścicieli 2

Opis

Działka jest położona w gminie Tarnowo Podgórne, przy drodze wojewódzkiej nr 307 (bezpośredni dojazd drogą serwisową). W odległości 2 km znajduje się węzeł Poznań-Ławica, zapewniający połączenie z drogą ekspresową S11 (zachodnią obwodnicą Poznania), prowadzącą do węzła Poznań-Zachód, który umożliwia dogodne połączenie z autostradą A2.

Zaledwie 4 km na wschód zlokalizowany jest port lotniczy Poznań-Ławica, a 7 km dzieli działkę od Poznania.

W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości budowany będzie Goodman Poznań Airport Logistics Centre, park magazynowy, który na działce o powierzchni 10,3 ha zaoferuje ok. 49 000 mkw. z przeznaczeniem na halę magazynową lub na potrzeby lekkiej produkcji. Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej dzięki rozwiniętej sieci transportu publicznego.
map

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak przygotować grunt inwestycyjny, żeby go sprzedać z sukcesem?


04-09-2015

- Wbrew temu, co może się wydawać, o sukcesie transakcji sprzedaży gruntu inwestycyjnego często nie decyduje sama lokalizacja – mówi w rozmowie z Magazyny.pl Agata Zając, Associate Director, JLL. Co w takim razie jest ważne? - W oczach inwestorów równie istotne jest właściwe przygotowanie gruntu do sprzedaży – dodaje Agata Zając.

Sprzedajesz teren inwestycyjny? Inwestorzy nie chcą kota w worku


01-07-2014

Odpowiednie przygotowanie gruntu do sprzedaży pozwala na szybkie przeprowadzenie transakcji i często decyduje o ostatecznym zakupie. Tylko jak przygotować dokumentacje? Serwis Magazyny.pl wraz z ekspertami JLL przygotował pełne kompendium informacji na ten temat.

Memorandum inwestycyjne gruntu


27-06-2014

Kluczem do sukcesu transakcji sprzedaży gruntu jest właściwe przygotowanie memorandum inwestycyjnego. Stanowi ono wyczerpujące kompendium informacji na temat potencjału danej działki w zakresie przyszłego wykorzystania go przez inwestora. To także swoista wizytówka gruntu, pokazywana potencjalnym nabywcom.