Olsztynek, Ameryka – 5,6 ha

Minimalnie do wydzielenia

5,6 ha

Planowanie przestrzenne

Plan miejscowy

Przeznaczenie

Produkcja, Magazyny, Usługi

Lokalizacja

warmińsko-mazurskie, Olsztynek

map

Podstawowe informacje

Powierzchnia całkowita 5,6224 ha
Liczba działek ewidencyjnych 1
Właściciel 1 właściciel prywatny
Lokalizacja
Województwo warmińsko-mazurskie
Gmina Olsztynek
Miejscowość Ameryka
Odległość do:
Drogi ekspresowej S51 i drogi krajowej 58
(węzeł Olsztynek-Wschód)
0,5 km
Drogi ekspresowej S7
(węzeł Olsztynek-Zachód)
5 km
Centrum Olsztynka 3,5 km
Centrum Olsztyna 24 km
Lotniska Olsztyn-Mazury 71 km

Sąsiedztwo:

Nieruchomość jest bardzo dogodnie położona, posiada korzystne połączenie z siecią dróg krajowych, co jest ważne z perspektywy inwestora szukającego lokalizacji dla magazynu. W sąsiedztwie działki powstaje centrum dystrybucyjne Zalando Lounge, jeden z największych i najnowocześniejszych obiektów magazynowych w Polsce.

Infrastruktura techniczna:

Na potrzeby budowy centrum dystrybucyjnego Zalando Lounge, do nieruchomości doprowadzone zostały wszystkie niezbędne media. W związku z tym, przebudowano również układ drogowy i wybudowano rondo łączące drogę serwisową z drogą krajową nr 58.

Olsztynek – gmina przyjazna inwestorom:

MPZP: Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i charakteryzuje się wyjątkowo korzystnymi parametrami:

  • Przeznaczenie terenu: zabudowa usługowo-przemysłowa i magazynowa
  • Powierzchnia biologicznie czynna: min. 20%
  • Wysokość zabudowy: do 20 m
Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak przygotować grunt inwestycyjny, żeby go sprzedać z sukcesem?


04-09-2015

- Wbrew temu, co może się wydawać, o sukcesie transakcji sprzedaży gruntu inwestycyjnego często nie decyduje sama lokalizacja – mówi w rozmowie z Magazyny.pl Agata Zając, Associate Director, JLL. Co w takim razie jest ważne? - W oczach inwestorów równie istotne jest właściwe przygotowanie gruntu do sprzedaży – dodaje Agata Zając.

Sprzedajesz teren inwestycyjny? Inwestorzy nie chcą kota w worku


01-07-2014

Odpowiednie przygotowanie gruntu do sprzedaży pozwala na szybkie przeprowadzenie transakcji i często decyduje o ostatecznym zakupie. Tylko jak przygotować dokumentacje? Serwis Magazyny.pl wraz z ekspertami JLL przygotował pełne kompendium informacji na ten temat.

Memorandum inwestycyjne gruntu


27-06-2014

Kluczem do sukcesu transakcji sprzedaży gruntu jest właściwe przygotowanie memorandum inwestycyjnego. Stanowi ono wyczerpujące kompendium informacji na temat potencjału danej działki w zakresie przyszłego wykorzystania go przez inwestora. To także swoista wizytówka gruntu, pokazywana potencjalnym nabywcom.