Maczki Bór 138ha

Powierzchnia całkowita

138 ha

Minimalnie do wydzielenia

1 ha

Planowanie przestrzenne

Plan miejscowy

Przeznaczenie

Magazyny, Produkcja, Usługi

Lokalizacja

śląskie, Sosnowiec

Szczegóły

Specjalna Strefa Ekonomiczna
Kolej
Odległość od lotniska 20 km
Węzeł autostrady 5-20 km
Rodzaj własności prywatna
Tytuł prawny własność
Liczba właścicieli 1

Opis

Nieruchomość położona jest przy drodze ekspresowej S1 i jest z nią bezpośrednio skomunikowana drogą wewnętrzną. Na oferowanym terenie istnieje bocznica kolejowa oraz możliwość wykonania przyłącza kolejowego.

Działka znajduje się również 14 km od węzła Brzęczkowice, umożliwiającego dogodną komunikację z autostradą A4.

Teren jest w pełni wyposażony w infrastrukturę techniczną (sieć wodociągowa, kanalizacyjna, gazociągowa, elektroenergetyka), która umożliwia m.in. dostawę energii odpowiadającą wyskiemu zapotrzebowaniu klientów produkcyjnych. W tym obszarze zainwestowali już: Salzgitter Mannesmann Stahlhandel oraz Raben.

Obcenie, w obrębie nieruchomości powstają dwa centra logistyczne - Jeronimo Martins oraz Silesian Logistics Centre
map

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak przygotować grunt inwestycyjny, żeby go sprzedać z sukcesem?


04-09-2015

- Wbrew temu, co może się wydawać, o sukcesie transakcji sprzedaży gruntu inwestycyjnego często nie decyduje sama lokalizacja – mówi w rozmowie z Magazyny.pl Agata Zając, Associate Director, JLL. Co w takim razie jest ważne? - W oczach inwestorów równie istotne jest właściwe przygotowanie gruntu do sprzedaży – dodaje Agata Zając.

Sprzedajesz teren inwestycyjny? Inwestorzy nie chcą kota w worku


01-07-2014

Odpowiednie przygotowanie gruntu do sprzedaży pozwala na szybkie przeprowadzenie transakcji i często decyduje o ostatecznym zakupie. Tylko jak przygotować dokumentacje? Serwis Magazyny.pl wraz z ekspertami JLL przygotował pełne kompendium informacji na ten temat.

Memorandum inwestycyjne gruntu


27-06-2014

Kluczem do sukcesu transakcji sprzedaży gruntu jest właściwe przygotowanie memorandum inwestycyjnego. Stanowi ono wyczerpujące kompendium informacji na temat potencjału danej działki w zakresie przyszłego wykorzystania go przez inwestora. To także swoista wizytówka gruntu, pokazywana potencjalnym nabywcom.