Gliwice, ul. Tymiankowa – 3,4 ha

Minimalnie do wydzielenia

3,4 ha

Planowanie przestrzenne

Plan miejscowy

Przeznaczenie

Produkcja, Usługi, Magazyny

Lokalizacja

śląskie, Gliwice

map

Podstawowe informacje

Powierzchnia całkowita 3,4 ha
Liczba działek ewidencyjnych 3
Właściciel prywatny
Lokalizacja
Województwo śląskie
Gmina Gliwice
Odległość do:
Autostrady A2
(węzeł Gliwice Zachód)
3,5 km
Autostrady A1
(węzeł Gliwice Sośnica)
9,4 km
Drogi krajowej nr 78
(węzeł Gliwice Zachód)
2,3 km
Lotniska Katowice Pyrzowice 52 km
Centrum Katowic 37 km
Centrum Wrocławia 174 km

Sąsiedztwo

Nieruchomość położona jest w Gliwicach w województwie śląskim, tuż przy autostradzie A4 i drodze krajowej nr 78 (węzeł Gliwice Zachód). W jej najbliższym otoczeniu znajdują się tereny rolnicze oraz centrum handlowo – usługowe, a po drugiej stronie autostrady A4 - Przedsiębiorstwo Składowania i Utylizacji Odpadów.

Planowanie przestrzenne

Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka przeznaczona jest pod tereny zabudowy usługowej transportu. Najważniejsze parametry planu to:

  • Przeznaczenie podstawowe terenu: zabudowa związana z obsługą transportu, taką jak centra logistyczne, bazy transportowe wraz z obiektami towarzyszącymi
  • Powierzchnia zabudowy: max. 70%
  • Intensywność zabudowy: max. 0,8
  • Powierzchnia biologicznie czynna: min. 10%
  • Wysokość zabudowy: max. 12 m
Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak przygotować grunt inwestycyjny, żeby go sprzedać z sukcesem?


04-09-2015

- Wbrew temu, co może się wydawać, o sukcesie transakcji sprzedaży gruntu inwestycyjnego często nie decyduje sama lokalizacja – mówi w rozmowie z Magazyny.pl Agata Zając, Associate Director, JLL. Co w takim razie jest ważne? - W oczach inwestorów równie istotne jest właściwe przygotowanie gruntu do sprzedaży – dodaje Agata Zając.

Sprzedajesz teren inwestycyjny? Inwestorzy nie chcą kota w worku


01-07-2014

Odpowiednie przygotowanie gruntu do sprzedaży pozwala na szybkie przeprowadzenie transakcji i często decyduje o ostatecznym zakupie. Tylko jak przygotować dokumentacje? Serwis Magazyny.pl wraz z ekspertami JLL przygotował pełne kompendium informacji na ten temat.

Memorandum inwestycyjne gruntu


27-06-2014

Kluczem do sukcesu transakcji sprzedaży gruntu jest właściwe przygotowanie memorandum inwestycyjnego. Stanowi ono wyczerpujące kompendium informacji na temat potencjału danej działki w zakresie przyszłego wykorzystania go przez inwestora. To także swoista wizytówka gruntu, pokazywana potencjalnym nabywcom.