Dąbrowa Górnicza 36ha

Powierzchnia całkowita

36 ha

Minimalnie do wydzielenia

0 ha

Planowanie przestrzenne

Plan miejscowy

Przeznaczenie

Magazyny, Produkcja, Usługi

Lokalizacja

śląskie, Dąbrowa Górnicza

Szczegóły

Specjalna Strefa Ekonomiczna
Kolej
Odległość od lotniska 26 km
Węzeł autostrady >20 km
Rodzaj własności publiczna
Tytuł prawny własność
Liczba właścicieli 1

Opis

Nieruchomość położona jest we wschodniej części Górnośląskiego Obszaru Przemysłowego, w peryferyjnej dzielnicy Dąbrowy Górniczej.

Teren posiada dogodne połączenie z drogą ekspresową S1 Cieszyn - Gdańsk, a także autostradami A4 oraz A1. Dzięki bliskości dróg wojewódzkich możliwy jest szybki dojazd w kierunku województwa małopolskiego. Droga krajowa nr 94 Wrocław - Kraków, w odległości 10 km na południe od terenu inwestycyjnego, umożliwia dogodną komunikację w obrębie konurbacji górnośląskiej. Odległość do Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice– 26 km.

Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego – teren przemysłowo-usługowy.

Ulgi podatkowe – większość terenu położona jest w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Możliwość podziału nieruchomości – dostosowanie do potrzeb inwestora.

Możliwość powiększenia terenu inwestycyjnego - największy obszar inwestycyjny w Polsce (222 ha).
map

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak przygotować grunt inwestycyjny, żeby go sprzedać z sukcesem?


04-09-2015

- Wbrew temu, co może się wydawać, o sukcesie transakcji sprzedaży gruntu inwestycyjnego często nie decyduje sama lokalizacja – mówi w rozmowie z Magazyny.pl Agata Zając, Associate Director, JLL. Co w takim razie jest ważne? - W oczach inwestorów równie istotne jest właściwe przygotowanie gruntu do sprzedaży – dodaje Agata Zając.

Sprzedajesz teren inwestycyjny? Inwestorzy nie chcą kota w worku


01-07-2014

Odpowiednie przygotowanie gruntu do sprzedaży pozwala na szybkie przeprowadzenie transakcji i często decyduje o ostatecznym zakupie. Tylko jak przygotować dokumentacje? Serwis Magazyny.pl wraz z ekspertami JLL przygotował pełne kompendium informacji na ten temat.

Memorandum inwestycyjne gruntu


27-06-2014

Kluczem do sukcesu transakcji sprzedaży gruntu jest właściwe przygotowanie memorandum inwestycyjnego. Stanowi ono wyczerpujące kompendium informacji na temat potencjału danej działki w zakresie przyszłego wykorzystania go przez inwestora. To także swoista wizytówka gruntu, pokazywana potencjalnym nabywcom.