Bytom 14,8ha

Powierzchnia całkowita

14,8 ha

Minimalnie do wydzielenia

0 ha

Planowanie przestrzenne

Nie

Przeznaczenie

Magazyny, Produkcja, Usługi, Handel detaliczny

Lokalizacja

śląskie, Bytom

Szczegóły

Specjalna Strefa Ekonomiczna
Kolej
Odległość od lotniska 25 km
Węzeł autostrady 0-5 km
Rodzaj własności prywatna
Tytuł prawny użytkowanie wieczyste
Liczba właścicieli 1

Opis

Nieruchomość położona jest w Bytomiu, na terenie dzielnicy Szombierki, zaledwie 3 km na zachód od centrum miasta. Zgodnie z zapisami Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod  zabudowę przemysłową, wielkopowierzchniowe obiekty handlowe oraz usługi, a także logistykę, magazyny i składy.

W odległości 3,5km znajduje się przecięcie dróg krajowych nr 94 i 88, umożliwiających dogodną komunikację w obrębie konurbacji górnośląskiej, a także sprawny dojazd do Krakowa oraz Wrocławia. 7 km na północ zlokalizowany jest natomiast węzeł Bytom, zapewniający bezpośredni wjazd na Autostradę A1 i dojazd do Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice.

Dojazd do działki odbywa się drogą gminną. Na lata 2014-2020 planowana jest budowa Bytomskiej Centralnej Trasy Północ-Południe, która usprawni komunikację na terenie miasta. 
map

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak przygotować grunt inwestycyjny, żeby go sprzedać z sukcesem?


04-09-2015

- Wbrew temu, co może się wydawać, o sukcesie transakcji sprzedaży gruntu inwestycyjnego często nie decyduje sama lokalizacja – mówi w rozmowie z Magazyny.pl Agata Zając, Associate Director, JLL. Co w takim razie jest ważne? - W oczach inwestorów równie istotne jest właściwe przygotowanie gruntu do sprzedaży – dodaje Agata Zając.

Sprzedajesz teren inwestycyjny? Inwestorzy nie chcą kota w worku


01-07-2014

Odpowiednie przygotowanie gruntu do sprzedaży pozwala na szybkie przeprowadzenie transakcji i często decyduje o ostatecznym zakupie. Tylko jak przygotować dokumentacje? Serwis Magazyny.pl wraz z ekspertami JLL przygotował pełne kompendium informacji na ten temat.

Memorandum inwestycyjne gruntu


27-06-2014

Kluczem do sukcesu transakcji sprzedaży gruntu jest właściwe przygotowanie memorandum inwestycyjnego. Stanowi ono wyczerpujące kompendium informacji na temat potencjału danej działki w zakresie przyszłego wykorzystania go przez inwestora. To także swoista wizytówka gruntu, pokazywana potencjalnym nabywcom.