Teresin 22ha

Powierzchnia całkowita

22 ha

Minimalnie do wydzielenia

2 ha

Planowanie przestrzenne

Plan miejscowy

Przeznaczenie

Magazyny, Produkcja, Usługi

Lokalizacja

mazowieckie, Teresin

Szczegóły

Specjalna Strefa Ekonomiczna
Kolej
Odległość od lotniska 30 km
Węzeł autostrady 5-20 km
Rodzaj własności prywatna
Tytuł prawny własność
Liczba właścicieli 1

Opis

Nieruchomość położona jest w gminie Kampinos, w pobliżu Sochaczewa. Znajduje się w bliskiej odległości od drogi krajowej 92. W planie miejscowym przeznaczona jest pod działalność produkcyjną, usługową oraz składy i magazyny.

Sąsiedztwo drogi krajowej nr 92 oraz położenie w odległości 30 km od węzła Warszawa-Zachód (DK92/S8) umożliwiają dobrą komunikację z Ekspresową Obwodnicą Warszawy. W odległości 25 km od działki znajduje się również węzeł Wistkitki, stanowiący dogodne połączenie z autostradą A2. 

W bezpośrednim sąsiedztwie terenu znajduje się Panattoni Park Teresin - nowoczesna hala magazynowa, o powierzchni całkowitej wynoszącej 36 000 mkw. Najemcą obiektu jest firma firma DSV, jednak właściciel - firma Panattoni - obiektu oferuje możliwość dobudowania dodatkowych hal magazynowych i produkcyjnych, w pełni dopasowane do indywidualnych wymagań potencjalnych klientów.
map

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak przygotować grunt inwestycyjny, żeby go sprzedać z sukcesem?


04-09-2015

- Wbrew temu, co może się wydawać, o sukcesie transakcji sprzedaży gruntu inwestycyjnego często nie decyduje sama lokalizacja – mówi w rozmowie z Magazyny.pl Agata Zając, Associate Director, JLL. Co w takim razie jest ważne? - W oczach inwestorów równie istotne jest właściwe przygotowanie gruntu do sprzedaży – dodaje Agata Zając.

Sprzedajesz teren inwestycyjny? Inwestorzy nie chcą kota w worku


01-07-2014

Odpowiednie przygotowanie gruntu do sprzedaży pozwala na szybkie przeprowadzenie transakcji i często decyduje o ostatecznym zakupie. Tylko jak przygotować dokumentacje? Serwis Magazyny.pl wraz z ekspertami JLL przygotował pełne kompendium informacji na ten temat.

Memorandum inwestycyjne gruntu


27-06-2014

Kluczem do sukcesu transakcji sprzedaży gruntu jest właściwe przygotowanie memorandum inwestycyjnego. Stanowi ono wyczerpujące kompendium informacji na temat potencjału danej działki w zakresie przyszłego wykorzystania go przez inwestora. To także swoista wizytówka gruntu, pokazywana potencjalnym nabywcom.