Anielinek - 5ha

Powierzchnia całkowita

5 ha

Minimalnie do wydzielenia

5 ha

Planowanie przestrzenne

Nie

Przeznaczenie

Magazyny, Usługi, Handel detaliczny

Lokalizacja

mazowieckie, Mińsk Mazowiecki

Szczegóły

Specjalna Strefa Ekonomiczna
Kolej
Odległość od lotniska 50 km
Węzeł autostrady 1 km
Rodzaj własności prywatna
Tytuł prawny własność
Liczba właścicieli 1

Opis

Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy autostardzie A2 Warszawa – Terespol (odcinek obwodnicy Mińska Mazowieckiego), przy węźle komunikacyjnym A2 Janów. Doskonała lokalizacja zapewnia łatwy i szybki dojazd do Warszawy (45 km) oraz komunikację w kierunku wschodnim. Odległość do Mińska Mazowieckiego wynosi 7 km.


Dojazd do nieruchomości zapewniony drogą publiczną wzdłuż wschodniej granicy nieruchomości.
Po przeciwnej autostrady powstaje obiekt magazynowo – przemysłowy o powierzchni 15 000 m2.


Okiem ekspertów

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak przygotować grunt inwestycyjny, żeby go sprzedać z sukcesem?


04-09-2015

- Wbrew temu, co może się wydawać, o sukcesie transakcji sprzedaży gruntu inwestycyjnego często nie decyduje sama lokalizacja – mówi w rozmowie z Magazyny.pl Agata Zając, Associate Director, JLL. Co w takim razie jest ważne? - W oczach inwestorów równie istotne jest właściwe przygotowanie gruntu do sprzedaży – dodaje Agata Zając.

Sprzedajesz teren inwestycyjny? Inwestorzy nie chcą kota w worku


01-07-2014

Odpowiednie przygotowanie gruntu do sprzedaży pozwala na szybkie przeprowadzenie transakcji i często decyduje o ostatecznym zakupie. Tylko jak przygotować dokumentacje? Serwis Magazyny.pl wraz z ekspertami JLL przygotował pełne kompendium informacji na ten temat.

Memorandum inwestycyjne gruntu


27-06-2014

Kluczem do sukcesu transakcji sprzedaży gruntu jest właściwe przygotowanie memorandum inwestycyjnego. Stanowi ono wyczerpujące kompendium informacji na temat potencjału danej działki w zakresie przyszłego wykorzystania go przez inwestora. To także swoista wizytówka gruntu, pokazywana potencjalnym nabywcom.