Międzyrzecz, ul. Zakaszewskiego – 3,4 ha

Minimalnie do wydzielenia

3,4 ha

Planowanie przestrzenne

Plan miejscowy

Przeznaczenie

Produkcja, Usługi, Magazyny

Lokalizacja

lubuskie, Międzyrzecz

map

Podstawowe informacje

Powierzchnia całkowita 3,3943 ha
Liczba działek ewidencyjnych 1
Właściciel 1 właściciel prywatny
Lokalizacja
Województwo lubuskie
Gmina Międzyrzecz
Miejscowość Międzyrzecz
Odległość do:
Drogi ekspresowej S3
(węzeł Międzyrzecz Północ)
2 km
Autostrady A2
(węzeł Jordanowo)
18 km
Centrum Międzyrzecza 1,5 km
Gorzowa Wielkopolskiego 48 km
Lotniska Zielona Góra - Babimost 57 km


Działka przylega do ulicy Zakaszewskiego, w związku z czym nie ma konieczności budowy nowej drogi do planowanej inwestycji. Nieruchomość jest dobrze skomunikowana z drogą ekspresową S3 (2 km do węzła Międzyrzecz Północ).

Sąsiedztwo:

Nieruchomość jest położona w północnej części miasta, w Międzyrzeckim Parku Przemysłowym. W pobliżu nieruchomości znajdują się obiekty produkcyjne między innymi: Essel Polska – producent opakowań plastikowych, ZPUM Polskie Rury Preizolowane oraz Sinus Polska – producent wyrobów metalowych.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego:

Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i charakteryzuje się wyjątkowo korzystnymi parametrami:

  • Przeznaczenie terenu: zabudowa produkcyjna z przeznaczeniem pod zakłady produkcyjne, bazy transportowe, bazy budowlane, składy i magazyny
  • Powierzchnia zabudowy: max. 80%
  • Powierzchnia biologicznie czynna: min. 20%
  • Wysokość zabudowy: max. 25
Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak przygotować grunt inwestycyjny, żeby go sprzedać z sukcesem?


04-09-2015

- Wbrew temu, co może się wydawać, o sukcesie transakcji sprzedaży gruntu inwestycyjnego często nie decyduje sama lokalizacja – mówi w rozmowie z Magazyny.pl Agata Zając, Associate Director, JLL. Co w takim razie jest ważne? - W oczach inwestorów równie istotne jest właściwe przygotowanie gruntu do sprzedaży – dodaje Agata Zając.

Sprzedajesz teren inwestycyjny? Inwestorzy nie chcą kota w worku


01-07-2014

Odpowiednie przygotowanie gruntu do sprzedaży pozwala na szybkie przeprowadzenie transakcji i często decyduje o ostatecznym zakupie. Tylko jak przygotować dokumentacje? Serwis Magazyny.pl wraz z ekspertami JLL przygotował pełne kompendium informacji na ten temat.

Memorandum inwestycyjne gruntu


27-06-2014

Kluczem do sukcesu transakcji sprzedaży gruntu jest właściwe przygotowanie memorandum inwestycyjnego. Stanowi ono wyczerpujące kompendium informacji na temat potencjału danej działki w zakresie przyszłego wykorzystania go przez inwestora. To także swoista wizytówka gruntu, pokazywana potencjalnym nabywcom.