Stryków, Zelgoszcz – 21 ha

Minimalnie do wydzielenia

21 ha

Planowanie przestrzenne

Plan miejscowy

Przeznaczenie

Produkcja, Usługi, Magazyny

Lokalizacja

łódzkie, Stryków


Podstawowe informacje

Powierzchnia całkowita 21,2505 ha
Liczba działek ewidencyjnych 20
Właściciel 1 właściciel prywatny
Lokalizacja
Województwo łódzkie
Gmina Stryków
Miejscowość Zelgoszcz
Odległość do:
Drogi krajowej nr 14 3,5 km
Autostrady A2
(węzeł Stryków)
4 km
Autostrady A1
(węzeł Łódź Północ)
7 km
Zgierza 10 km
Centrum Łodzi 20 km
Portu lotniczego Łódź 25 km

Sąsiedztwo:

W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się obiekty magazynowe, m.in.: Castorama, Lidl, DPD, a przyległe tereny to głównie grunty orne. Magazyn Castoramy jest najnowszą inwestycją zrealizowaną w tej lokalizacji i został oddany do użytkowania w grudniu 2017 roku.

Dojazd i infrastruktura techniczna:

Dojazd do nieruchomości z drogi lokalnej, wyznaczonej w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, o szerokości 15 m (do wybudowania), prostopadłej do drogi krajowej nr 71. Projekt drogi lokalnej wraz ze skrzyżowaniem z drogą krajową zostały uzgodnione z gminą oraz GDDKiA, a także zostało podpisane porozumienie drogowe na budowę układu drogowego. W związku ze zrealizowaną inwestycją dla Castoramy, w sąsiedztwie nieruchomości doprowadzone są media niezbędne dla inwestycji budowy magazynu.

Planowanie przestrzenne:

MPZP: Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Przeznaczenie terenu: zabudowa przemysłowa, składy, magazyny i usługi

  • Powierzchnia zabudowy: max. 50%
  • Wysokość zabudowy: max. 16 m
  • Powierzchnia biologicznie czynna: min. 20%

Dla nieruchomości uzyskane zostały dwie decyzje środowiskowe. Jedna z nich, uwzględniająca budowę 1 hali magazynowo-produkcyjnej o maksymalnej powierzchni 105 356,76 m2 oraz druga, uwzględniająca budowę 3 hal magazynowo-produkcyjnych o łącznej maksymalnej powierzchni 96 481,81 m2.Okiem ekspertów

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak przygotować grunt inwestycyjny, żeby go sprzedać z sukcesem?


04-09-2015

- Wbrew temu, co może się wydawać, o sukcesie transakcji sprzedaży gruntu inwestycyjnego często nie decyduje sama lokalizacja – mówi w rozmowie z Magazyny.pl Agata Zając, Associate Director, JLL. Co w takim razie jest ważne? - W oczach inwestorów równie istotne jest właściwe przygotowanie gruntu do sprzedaży – dodaje Agata Zając.

Sprzedajesz teren inwestycyjny? Inwestorzy nie chcą kota w worku


01-07-2014

Odpowiednie przygotowanie gruntu do sprzedaży pozwala na szybkie przeprowadzenie transakcji i często decyduje o ostatecznym zakupie. Tylko jak przygotować dokumentacje? Serwis Magazyny.pl wraz z ekspertami JLL przygotował pełne kompendium informacji na ten temat.

Memorandum inwestycyjne gruntu


27-06-2014

Kluczem do sukcesu transakcji sprzedaży gruntu jest właściwe przygotowanie memorandum inwestycyjnego. Stanowi ono wyczerpujące kompendium informacji na temat potencjału danej działki w zakresie przyszłego wykorzystania go przez inwestora. To także swoista wizytówka gruntu, pokazywana potencjalnym nabywcom.