Rawa Mazowiecka, Konopnica – 14 ha

Minimalnie do wydzielenia

14,2 ha

Planowanie przestrzenne

Plan miejscowy

Przeznaczenie

Produkcja, Usługi, Magazyny

Lokalizacja

łódzkie, Rawa Mazowiecka

map

Podstawowe informacje

Powierzchnia całkowita 14,1578 ha
Liczba działek ewidencyjnych 8
Właściciel prywatny
Lokalizacja
Województwo łódzkie
Gmina Rawa Mazowiecka
Miejscowość Konopnica
Odległość do:
Drogi ekspresowej S8 w sąsiedztwie
Drogi krajowej nr 72 3,4 km
Rawy Mazowieckiej 2,8 km
Łodzi 64 km
Warszawy 75 km

Sąsiedztwo:

Nieruchomość położona jest w gminie Rawa Mazowiecka w województwie łódzkim, tuż przy drodze ekspresowej S8 i w odległości 3,4 km od drogi krajowej nr 72 (węzeł Rawa Maz. Północ). W jej najbliższym otoczeniu zlokalizowane są takie firmy jak ArcelorMittal Construction Polska, centrum logistyczne DPD Polska MC, Rawskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. oraz biogazownia rolnicza. W pobliżu znajdują się tereny rolnicze i mieszkaniowe.

Planowanie przestrzenne

Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W planie działka przeznaczona jest pod tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów. Najważniejsze parametry planu to:

  • Powierzchnia zabudowy: max. 70%
  • Intensywność zabudowy: 0,1 - 1,5
  • Powierzchnia biologicznie czynna: min. 5%
  • Wysokość budynku: max. 25 m
Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak przygotować grunt inwestycyjny, żeby go sprzedać z sukcesem?


04-09-2015

- Wbrew temu, co może się wydawać, o sukcesie transakcji sprzedaży gruntu inwestycyjnego często nie decyduje sama lokalizacja – mówi w rozmowie z Magazyny.pl Agata Zając, Associate Director, JLL. Co w takim razie jest ważne? - W oczach inwestorów równie istotne jest właściwe przygotowanie gruntu do sprzedaży – dodaje Agata Zając.

Sprzedajesz teren inwestycyjny? Inwestorzy nie chcą kota w worku


01-07-2014

Odpowiednie przygotowanie gruntu do sprzedaży pozwala na szybkie przeprowadzenie transakcji i często decyduje o ostatecznym zakupie. Tylko jak przygotować dokumentacje? Serwis Magazyny.pl wraz z ekspertami JLL przygotował pełne kompendium informacji na ten temat.

Memorandum inwestycyjne gruntu


27-06-2014

Kluczem do sukcesu transakcji sprzedaży gruntu jest właściwe przygotowanie memorandum inwestycyjnego. Stanowi ono wyczerpujące kompendium informacji na temat potencjału danej działki w zakresie przyszłego wykorzystania go przez inwestora. To także swoista wizytówka gruntu, pokazywana potencjalnym nabywcom.