Brójce - 26 ha

Minimalnie do wydzielenia

1 ha

Planowanie przestrzenne

Plan miejscowy

Przeznaczenie

Produkcja, Usługi, Magazyny

Lokalizacja

łódzkie, Brójce

map

Podstawowe informacje

Powierzchnia całkowita ok. 26 ha
Liczba działek ewidencyjnych 11
Właściciel 1 właściciel prywatny
Lokalizacja
Województwo łódzkie
Gmina Brójce
Miejscowość Giemzówek
Odległość do:
Autostrady A1
(węzeł Łódź Górna)
2 km
Drogi ekspresowej S8
(węzeł Łódź Południe)
6 km
Autostrady A2
(węzeł Łódź Północ))
27 km
Centrum Łodzi 15 km
Lotniska Łódź 18 km

Sąsiedztwo:

Nieruchomość zlokalizowana jest w gminie Brójce, w sąsiedztwie węzła autostrady A1, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 714. W najbliższym sąsiedztwie nieruchomości znajdują się przede wszystkim grunty orne oraz zabudowa zagrodowa.

Infrastruktura techniczna:

Uzyskano warunki techniczne na media: woda (8 l/s), gaz (maksymalny godzinowy odbiór paliwa gazowego – 275 m³/h), energia elektryczna (8 MW i 1,5 MW). Projektowane skrzyżowanie drogi lokalnej z drogą wojewódzką nr 714 w formie ronda.

Decyzja środowiskowa:

Trwa procedura uzyskiwania decyzji środowiskowej na budowę 2 hal magazynowoprodukcyjnych o całkowitej powierzchni 125 698 m².

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego:

Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przyjętym 21 grudnia 2018 r. uchwałą Nr III/32/18.

  • Przeznaczenie terenu: produkcja, magazyny i składy, usługi
  • Powierzchnia zabudowy: max. 60%
  • Powierzchnia biologicznie czynna: min. 20%
  • Wysokość zabudowy: 31 m, 26 m, 15 m i 12 m zgodnie z rysunkiem planu
Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak przygotować grunt inwestycyjny, żeby go sprzedać z sukcesem?


04-09-2015

- Wbrew temu, co może się wydawać, o sukcesie transakcji sprzedaży gruntu inwestycyjnego często nie decyduje sama lokalizacja – mówi w rozmowie z Magazyny.pl Agata Zając, Associate Director, JLL. Co w takim razie jest ważne? - W oczach inwestorów równie istotne jest właściwe przygotowanie gruntu do sprzedaży – dodaje Agata Zając.

Sprzedajesz teren inwestycyjny? Inwestorzy nie chcą kota w worku


01-07-2014

Odpowiednie przygotowanie gruntu do sprzedaży pozwala na szybkie przeprowadzenie transakcji i często decyduje o ostatecznym zakupie. Tylko jak przygotować dokumentacje? Serwis Magazyny.pl wraz z ekspertami JLL przygotował pełne kompendium informacji na ten temat.

Memorandum inwestycyjne gruntu


27-06-2014

Kluczem do sukcesu transakcji sprzedaży gruntu jest właściwe przygotowanie memorandum inwestycyjnego. Stanowi ono wyczerpujące kompendium informacji na temat potencjału danej działki w zakresie przyszłego wykorzystania go przez inwestora. To także swoista wizytówka gruntu, pokazywana potencjalnym nabywcom.