Bydgoszcz, Białe Błota – 9,5 ha

Minimalnie do wydzielenia

9,7 ha

Planowanie przestrzenne

-

Przeznaczenie

Produkcja, Usługi, Magazyny

Lokalizacja

kujawsko-pomorskie, Białe Błota

map

Podstawowe informacje

Powierzchnia całkowita 9,6566 ha
Liczba działek ewidencyjnych 5
Właściciel Prywatny
Lokalizacja
Województwo kujawsko-pomorskie
Gmina Białe Błota
Miejscowość Lisi Ogon
Odległość do:
Drogi ekspresowej S10
(węzeł Bydgoszcz Błonie)
6,2 km
Drogi ekspresowej S5
(węzeł Bydgoszcz Opławiec)
16,4 km
Autostrady A1
(węzeł Toruń Południe)
65,7 km
Autostrady A2
(węzeł Poznań Wschód)
115 km
Bydgoszczy 13,2 km
Poznania 134 km

Lokalizacja:

Nieruchomość położona jest w miejscowości Lisi Ogon, zlokalizowanej na obrzeżach Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest w przemysłowej części miejscowości Lisi Ogon, gdzie znajdują się takie firmy jak Raben Logistic Polska, General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. oraz Poczta Polska.

Planowanie przestrzenne:

Trwa procedura uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, dla terenu obejmującego przedmiotową nieruchomość na podstawie podjętej uchwały nr RGK.0007.103.2018 Rady Gminy Białe Błota z dnia 16 października 2018 r. Zaplanowane przeznaczenie terenu to zabudowa produkcyjna i magazynowa.

Infrastruktura:

Uzyskane zostały warunki techiczne na wszystkie media:
Prąd: moc przyłączeniowa – 2150 kW
Gaz: moc przyłączeniowa – 4640 kW
Woda i ścieki – 351m³/mc

Zjazd publiczny:

14.02.2020 r. wydana została decyzja na lokalizację zjazdu publicznego. Decyzja zezwala na budowę głównego zjazdu z drogi wewnętrznej przebiegającej przez działkę nr 112/12 – ul. Zajęcza, do działki nr 112/26 gdzie zlokalizowana zostanie hala logistyczno-magazynowoprodukcyjna.
14.02.2020 r. wydana została również decyzja na lokalizację drugiego zjazdu publicznego – na cele pożarowe. Decyzja zezwala na budowę zjazdu z ul. Pocztowej przebiegającej przez działkę nr 111/5, do działki nr 112/24.

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak przygotować grunt inwestycyjny, żeby go sprzedać z sukcesem?


04-09-2015

- Wbrew temu, co może się wydawać, o sukcesie transakcji sprzedaży gruntu inwestycyjnego często nie decyduje sama lokalizacja – mówi w rozmowie z Magazyny.pl Agata Zając, Associate Director, JLL. Co w takim razie jest ważne? - W oczach inwestorów równie istotne jest właściwe przygotowanie gruntu do sprzedaży – dodaje Agata Zając.

Sprzedajesz teren inwestycyjny? Inwestorzy nie chcą kota w worku


01-07-2014

Odpowiednie przygotowanie gruntu do sprzedaży pozwala na szybkie przeprowadzenie transakcji i często decyduje o ostatecznym zakupie. Tylko jak przygotować dokumentacje? Serwis Magazyny.pl wraz z ekspertami JLL przygotował pełne kompendium informacji na ten temat.

Memorandum inwestycyjne gruntu


27-06-2014

Kluczem do sukcesu transakcji sprzedaży gruntu jest właściwe przygotowanie memorandum inwestycyjnego. Stanowi ono wyczerpujące kompendium informacji na temat potencjału danej działki w zakresie przyszłego wykorzystania go przez inwestora. To także swoista wizytówka gruntu, pokazywana potencjalnym nabywcom.