Kobierzyce, Małuszów – 2,8 ha

Minimalnie do wydzielenia

2,8 ha

Planowanie przestrzenne

Plan miejscowy

Przeznaczenie

Produkcja, Usługi

Lokalizacja

dolnośląskie, Kobierzyce

map

Podstawowe informacje

Powierzchnia całkowita 2,7912 ha
Liczba działek ewidencyjnych 1
Właściciel 1 właściciel prywatny
Lokalizacja
Województwo dolnośląskie
Gmina Kobierzyce
Miejscowość Małuszów
Odległość do:
Drogi ekspresowej S8
(węzeł Kobierzyce)
4 km
Autostrady A4
(węzeł Wrocław Południe)
6 km
Centrum Wrocławia 17 km
Portu lotniczego Wrocław 16 km

Sąsiedztwo:

Nieruchomość położona w gminie Kobierzyce, obręb Małuszów, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 35. W sąsiedztwie znajduje się Specjalna Strefa Ekonomiczna „Euro-Park Wisłosan”, 7R Park Wrocław oraz grunty rolne.

Dojazd do nieruchomości:

Dojazd do nieruchomości zapewniony drogą serwisową położoną wzdłuż drogi krajowej nr 35 – zjazd z ronda.

Planowanie przestrzenne

W 2015 r. uchwalono miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego będący zmianą ówczesnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Celem zmiany było m.in. dostosowanie terenu do istniejącego układu komunikacyjnego (rondo + droga serwisowa) oraz poprawa wskaźników kształtowania zabudowy.

  • Podstawowe przeznaczenie terenu: produkcja, obsługa produkcji w gospodarstwach rolnych i ogrodniczych, urządzenia wytwarzające energię z OZE z wyłączeniem elektrowni wiatrowych, usługi z zakresu: budownictwa, finansów, gastronomii, handlu detalicznego i hurtowego, turystyki, obsługi firm i klienta, usług drobnych, sportu, obsługi pojazdów samochodowych, transportu* etc.
  • Powierzchnia zabudowy: do 90%
  • Powierzchnia biologicznie czynna: min. 10%
  • Intensywność zabudowy: 0,01 – 2,0
  • Wysokość zabudowy: budynki do 30 m, budowle do 99m

*Zabudowa usługowa z zakresu transportu:
„Tereny przeznaczone pod lokalizację obiektów związanych z przewozem, magazynowaniem i spedycją materiałów i produktów, a także usługi obsługi, naprawy i wynajmu pojazdów mechanicznych oraz stacje paliw”

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak przygotować grunt inwestycyjny, żeby go sprzedać z sukcesem?


04-09-2015

- Wbrew temu, co może się wydawać, o sukcesie transakcji sprzedaży gruntu inwestycyjnego często nie decyduje sama lokalizacja – mówi w rozmowie z Magazyny.pl Agata Zając, Associate Director, JLL. Co w takim razie jest ważne? - W oczach inwestorów równie istotne jest właściwe przygotowanie gruntu do sprzedaży – dodaje Agata Zając.

Sprzedajesz teren inwestycyjny? Inwestorzy nie chcą kota w worku


01-07-2014

Odpowiednie przygotowanie gruntu do sprzedaży pozwala na szybkie przeprowadzenie transakcji i często decyduje o ostatecznym zakupie. Tylko jak przygotować dokumentacje? Serwis Magazyny.pl wraz z ekspertami JLL przygotował pełne kompendium informacji na ten temat.

Memorandum inwestycyjne gruntu


27-06-2014

Kluczem do sukcesu transakcji sprzedaży gruntu jest właściwe przygotowanie memorandum inwestycyjnego. Stanowi ono wyczerpujące kompendium informacji na temat potencjału danej działki w zakresie przyszłego wykorzystania go przez inwestora. To także swoista wizytówka gruntu, pokazywana potencjalnym nabywcom.