Szukam danych o rynku nieruchomości magazynowych

Śledzenie uwarunkowań rynkowych pozwala szybko reagować na zmiany i podejmować słuszne decyzje biznesowe. Raporty JLL dostarczają kompleksowych informacji na temat sytuacji na rynku w Polsce i Europie. Wszystkie dane są dostępne bezpośrednio na portalu Magazyny.pl.

Anna Karpińska

Database & Marketing, JLL

Bieżące informacje o rynku w Polsce i Europie

Planowanie skutecznej strategii działań biznesowych jest możliwe w oparciu o aktualne dane rynkowe, które wskazują m.in. ciekawe inwestycyjnie lokalizacje oraz czynniki sprzyjające optymalizacji kosztów. Eksperci JLL świadczą zindywidualizowane usługi analityczne, które pozwalają najlepiej ocenić pozycję na rynku. Profesjonalni doradcy zapewniają:

  • dostarczenie danych źródłowych z bazy danych JLL,
  • kompleksowe badania rynku magazynowo-przemysłowego realizowane poprzez zastrzeżone modele analityczne,
  • tworzenie analiz i raportów na indywidualne zapotrzebowanie.
Raporty JLL dotyczące sytuacji na rynku w Polsce i Europie są dostępne w portalu Magazyny.pl w postaci plików PDF. Interesują Cię konkretne dane i analizy dotyczące wybranego zakresu zagadnień rynkowych? Aby uzyskać wnikliwe dane zapraszamy do kontaktu z ekspertami JLL.

Nasze raporty

Rynek magazynowy w Polsce - luty 2019


13-02-2019

Polski rynek magazynowy kolejny raz udowodnił swoją siłę i pozwolił na dalszy optymizm. Dzięki 960 tys. m kw. wynajętym w IV kwartale, roczny wynik wzrósł do 3,7 mln m kw. popytu brutto. Rezultat ten był drugim najlepszym wynikiem w historii rynku po roku 2017.

15 mln m kw. powierzchni magazynowej w Polsce


16-11-2018

Trzeci kwartał 2018 roku pokazał, że rynek magazynowo-przemysłowy w Polsce nie zamierza się zatrzymać. W tym okresie wynajęto ponad 690 tys. m kw. powierzchni, z czego ponad 517 tys. m kw. stanowiły nowe umowy. Jak dotąd każdy kwartał 2018 r. odnotowywał wyniki lepsze niż w analogicznym okresie poprzedniego roku, dzięki czemu całkowita wynajęta powierzchnia od początku roku do końca września osiągnęła aż 2,8 mln m kw.

Rynek magazynowy w Polsce – H1 2018


10-08-2018

Rynek magazynowy w Polsce bije kolejne rekordy, a 2 miliony m² wynajęte w pierwszych sześciu miesiącach roku to najlepszy wynik w historii. Warto jednocześnie zauważyć, że wzrost obserwowany w II kw. 2018 r. jest bardziej zrównoważony niż ten w poprzednich miesiącach.

Najlepsze otwarcie roku w historii polskiego rynku magazynowego


21-05-2018

Popyt Rynek magazynowy w Polsce, po znakomitych wynikach obserwowanych w 2017 r., wciąż utrzymuje niezwykle wysokie tempo rozwoju. Rosnąca aktywność najemców pozwoliła wygenerować popyt na rekordowym poziomie 1,1 miliona m kw.

Formularz został wysłany. Dziękujemy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o rynku magazynowym?

Wypełnij formularz w celu wysłania zapytania o raport.