Chcę wypromować nieruchomość

Odpowiednia prezentacja nieruchomości jest kluczem do wyróżnienia oferty na rynku i niewątpliwie wpływa na podniesienie jej atrakcyjności w oczach potencjalnych Klientów. Pakiety marketingowe dostarczane przez JLL to materiały promocyjne najwyższej jakości, które z pewnością przyczynią się do zainteresowania inwestora wybraną nieruchomością.

Ewa Foryś

Consultant, JLL

Promocja nieruchomości

Zarówno właściciele terenów inwestycyjnych, jak i deweloperzy nieruchomości komercyjnych muszą dbać o to, by ich oferta budziła zainteresowanie potencjalnych najemców i inwestorów. Z pomocą w kwestii promocji przychodzi marketing nieruchomości, który dostarcza narzędzi do wyróżnienia oferty wśród konkurencji.

Firma JLL oferuje kompleksowe pakiety prezentacji multimedialnych, które pokazują ofertę w atrakcyjny sposób. W prezentacji nieruchomości JLL wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania i technologie:

  • fotografię lotniczą,
  • panoramy 360 stopni,
  • wizualizacje 3D umieszczone w zdjęciach,
  • filmy promocyjne.
Specjaliści JLL dostosują odpowiednie rozwiązania promocyjne do potrzeb oferty i zadbają o najwyższą jakość dostarczonych materiałów marketingowych.

Działania marketingowe JLL

Przygotowaniem koncepcji promocji nieruchomości

Realizacja materiałów marketingowych

Kompleksowe dostarczenie pakietów promocyjnych do Klienta

Przykłady realizacji  
Formularz został wysłany. Dziękujemy.

Chcesz wypromowac swoją nieruchomość magazynową lub gruntową?

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Toba w celu dopasowania jak najlepszego pakietu marketingowego do wypromowania Twojej nieruchomości.