Chcę wypromować nieruchomość

Odpowiednia prezentacja nieruchomości jest kluczem do wyróżnienia oferty na rynku i niewątpliwie wpływa na podniesienie jej atrakcyjności w oczach potencjalnych Klientów. Pakiety marketingowe dostarczane przez JLL to materiały promocyjne najwyższej jakości, które z pewnością przyczynią się do zainteresowania inwestora wybraną nieruchomością.

Ewa Foryś

Consultant, JLL

Promocja nieruchomości

Zarówno właściciele terenów inwestycyjnych, jak i deweloperzy nieruchomości komercyjnych muszą dbać o to, by ich oferta budziła zainteresowanie potencjalnych najemców i inwestorów. Z pomocą w kwestii promocji przychodzi marketing nieruchomości, który dostarcza narzędzi do wyróżnienia oferty wśród konkurencji.

Firma JLL oferuje kompleksowe pakiety prezentacji multimedialnych, które pokazują ofertę w atrakcyjny sposób. W prezentacji nieruchomości JLL wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania i technologie:

  • fotografię lotniczą,
  • panoramy 360 stopni,
  • wizualizacje 3D umieszczone w zdjęciach,
  • filmy promocyjne.
Specjaliści JLL dostosują odpowiednie rozwiązania promocyjne do potrzeb oferty i zadbają o najwyższą jakość dostarczonych materiałów marketingowych.

Działania marketingowe JLL

Przygotowaniem koncepcji promocji nieruchomości

Realizacja materiałów marketingowych

Kompleksowe dostarczenie pakietów promocyjnych do Klienta

Przykłady realizacji