Chcę wybudować własny obiekt BTS

Firmy, które nie mogą znaleźć powierzchni magazynowej spełniającej odpowiednie wymagania, prędzej czy później staną przed dylematem: zweryfikować swoje potrzeby i wybrać z dostępnych ofert czy zainwestować w obiekt typu build-to-suit. Przed podjęciem decyzji warto z pomocą specjalistów zweryfikować rzeczywiste potrzeby i możliwości, tak aby magazyn w formule BTS był w 100% optymalnym rozwiązaniem.

Ewa Foryś

Consultant, JLL

Obiekt szyty na miarę potrzeb firm BTS

Powierzchnie powstające w formule BTS są najlepszym rozwiązaniem dla przedsiębiorców mających specyficzne wymagania ze względu na prowadzoną działalność oraz wymagających konkretnej lokalizacji ze względów logistycznych. To także odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców produkcyjnych. Ponadto, obiekty „szyte na miarę” są często jedynym rozwiązaniem, gdy firma poszukuje bardzo dużej powierzchni, a podaż na rynku takiej nie zapewnia.

Firma JLL oferuje inwestorom szereg analiz wewnątrz firmy, jak również dotyczących sytuacji na rynku, które pozwolą ocenić jaka oferta jest w stanie spełnić wymagania przedsiębiorstwa. Inwestor posiada dzięki temu pełne wsparcie na płaszczyźnie decyzyjnej jak i podczas procesu realizacji warunków umowy.

Wsparcie na każdym etapie

Analiza potrzeb

Ścisłe określenie warunków, które musi spełniać nowa powierzchnia magazynowa.

Wybór właściwej oferty

Analiza ofert powierzchni dostępnych na rynku oraz możliwości realizacji nowego obiektu BTS.

Współpraca z deweloperem

Wybór właściwej oferty i podjęcie współpracy z deweloperem, którego propozycja spełnia wszystkie warunki Klienta.

Znajdź magazyn

Sprawdź oferty dostępne na rynku od zaraz. W bazie JLL znajdziesz największą liczbę powierzchni na rynku magazynowo-przemysłowym, sprawdzisz lokalizacje oraz dane techniczne budynków. Zobacz, czy w naszej ofercie jest ta jedna, która pasuje do Twojego biznesu.

Baza ofert
Formularz został wysłany. Dziękujemy.

Nie znalazłeś magazynu, który odpowiada potrzebom Twojej firmy?

Wypełnij formularz, a znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę lub przedstawimy propozycje budowy magazynu w formule BTS.

Skorzystaj z wiedzy ekspertów

Fabryka typu BTS


19-10-2016

Obiekty typu build-to-suit od kilku lat zyskują na popularności. Są one szczególnie korzystnym rozwiązaniem dla inwestorów, którzy prowadzą działalność produkcyjną i mają wysokie wymagania dotyczące infrastruktury obiektu. Tymczasem budynki typu BTS dają możliwości, o jakie często trudno w istniejącej już na rynku ofercie magazynowej.

Magazyn typu BTS


26-09-2016

Każda branża ma zupełnie inne wymagania dotyczące wynajmowanych centrów logistycznych, w tym ich lokalizacji, liczby doków czy wielkości powierzchni. Projekty build-to-suit są odpowiedzią na potrzeby inwestorów, którzy szukają oferty „szytej na miarę” potrzeb.

BTS – magazyn „szyty na miarę”. Ekspert JLL odpowiada


25-07-2016

Firmy, które nie mogą znaleźć powierzchni magazynowej spełniającej wymagania, prędzej czy później zaczną zastanawiać się nad obiektem BTS, czyli build-to-suit. Ekspert JLL, Joanna Choromańska, odpowiada na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące obiektów „szytych na miarę”.

BTS, czyli magazyn „szyty na miarę”. Czym jest?


03-09-2014

Firmy, które nie mogą znaleźć powierzchni magazynowej spełniającej wymagania, prędzej czy później staną przed dylematem: zweryfikować swoje wymagania i wybrać z dostępnych ofert, czy może podpisać z deweloperem umowę na wybudowanie obiektu „szytego na miarę”, czyli tak zwanego BTS (build to suit).