Zakrzewo - nieruchomość produkcyjno-magazynowa

Docelowa powierzchnia parku

Lokalizacja

Poznań, Polska


Nieruchomość znajduje się w Zakrzewie, zaledwie 15 km od centrum Poznania, w odległości 2 km od drogi ekspresowej S11. Nieruchomość o powierzchni całkowitej ponad 2,3 ha zabudowana jest budynkiem produkcyjno-magazynowym o powierzchni 4,369m2 oraz zespołem budynków biurowo-socjalnych o powierzchni 500 m2. Dostępne są wszystkie media - sieć energetyczna, wodociągowa, kanalizacyjna, ogrzewanie. Budynek biurowy wyposażony jest w klimatyzację.

Podstawowe informacje

Powierzchnia magazynowo - produkcyjna

4 369 m2

Powierzchnia biurowo - socjalna

500 m2

Całkowita powierzchnia terenu

23 334 m2

Lokalizacja

Zakrzewo koło Poznania

Połączenia transportowe

15 km do centrum Poznania; 
2 km do drogi ekspresowej S11

10 km do lotniska

Transport publiczny

Tak

Cena nieruchomości

Prosimy o kontakt

 

Dane techniczne nieruchomości

  • Wysokość budynku – 6,5 m
  • Nośność posadzki – 5 t/m2
  • Ochrona przeciwpożarowa – Tak
  • Ogrzewanie – Tak – Własna kotłownia
  • Kanalizacja – Tak – Oczyszczalnia ścieków na terenie
  • Prąd – Tak – 840 kW
  • Woda – Tak
  • Dodatkowe informacje: Monitoring, klimatyzacja w budynku biurowym
map

Lokalizacja:

Poznań

Region:

Poznań

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl