Wrocław, Klecina - nieruchomość magazynowa

Docelowa powierzchnia parku

Lokalizacja

Wrocław, Polska


Całkowicie nowa, doskonale skomunikowana nieruchomość, znajdująca się 9 km od centrum Wrocławia, niecałe pół kilometra od autostrady A4 oraz 6 km od autrostrady A8. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem magazynowym o powierzchni 2 639 mkw. z częścią biurowo-socjalną zlokalizowaną na dwóch poziomach o powierzchni 133 mkw. Budynek został oddany do użytku w 2018 roku i nie był wcześniej użytkowany. Nieruchomość pokryta jest utwardzonymi placami, parkingami oraz drogami wewnętrznymi. Teren przylegający do nieruchomości zajmuje łączną powierzchnię 4 539 mkw. i jest ogrodzony. Nieruchomość wysposażona jest w instalację elektryczną (na terenie znajduje się trafo stacja), wodno-kanalizacyjną, ogrzewanie.

Podstawowe informacje

Powierzchnia magazynowa 2 639 m2
Powierzchnia biurowo - socjalna 133 m2
Całkowita powierzchnia terenu 4 539 m2
Rok oddania budynku 2018
Lokalizacja Wrocław, Klecina
Połączenia transportowe 9 km od centrum Wrocławia,
14 km do lotniska,
0,5 km do autostrady A4,
6 km do autostrady A8
Transport publiczny Tak
Cena nieruchomości Prosimy o kontakt

Dane techniczne nieruchomości

  • Wysokość budynku – 10.50 m
  • Ilość bram z poziomu "0" i doków – 2 bramy z poziomu "0" (3x3,5m)
  • Ogrzewanie – tak - gazowe
  • Prąd – własna trafo stacja - istniejące 27 kW z możliwością zwiększenia
  • Woda – Tak - miejskie przyłącze
  • Gaz – Tak
  • Kanalizacja – Tak - miejskie przyłącze
map

Lokalizacja:

Wrocław

Region:

Wrocław

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl