Sosnowiec - nieruchomość produkcyjna

Docelowa powierzchnia parku

Lokalizacja

Katowice Wschód, Górny Śląsk


Nieruchomość znajduje się ok. 1,5 km od centrum Sosnowca i ma łączną powierzchnię 12,7452 ha. Zabudowana jest kilkoma budynkami produkcyjno-magazynowymi z zapleczem biurowosocjalnym o łącznej powierzchni użytkowej 72 710 m2.

Cały teren oznaczony jest symbolem Ba – tereny przemysłowe.  Nieruchomość ma dogodne połączenie z drogą krajową nr 86 oraz 94. Obiekty wchodzące w skład nieruchomości powstały w okresie od końca XIX wieku do lat 90-tych XX wieku. Budynki mają powierzchnię od kilkunastu metrów kwadratowych do ponad 10.000 metrów kwadratowych.

Magazyny Powierzchnia

Siatka słupów (m)

Wysokość netto (m)

Nośność posadzki

Tryskacze

Crossdock

Klapy dymowe

CCTV

Bocznica kolejowa

Lekka produkcja

Sosnowiec, nieruchomość produkcyjna 12.00 x 22.50 10.00 1,00
map

Lokalizacja:

Katowice Wschód

Region:

Górny Śląsk

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl