Nowa Sól - nieruchomość magazynowa

Docelowa powierzchnia parku

Lokalizacja

Lubuskie, Polska


Nieruchomość znajduje się w Nowej Soli na terenie Kostrzyńsko-Słubickiej SSE, zaledwie 4 km od drogi S3. Zabudowana jest dwoma budynkami magazynowo-produkcyjnymi o łącznej powierzchni 2 715 mkw., a całkowita powierzchnia terenu wynosi 24 121 mkw. Nieruchomość posiada dostęp do wszystkich mediów.

Podstawowe informacje

Powierzchnia magazynowa 2 715 m2 (2 budynki magazynowo-produkcyjne)
Całkowita powierzchnia terenu 24 121 m2
Lokalizacja Nowa Sól, ul. Fabryczna, Kostrzyńsko-Słubicka SSE
Połączenia transportowe 1 km do centrum miasta,
4 km do autostrady S3 (Szczecin-Legnica),
1 km do portu rzecznego (Odra)
Transport publiczny Tak
Cena nieruchomości Prosimy o kontakt

Dane techniczne nieruchomości

  • Wysokość budynku – 4,6 - 5,8 m
  • Ogrzewanie – Tak - gazowe
  • Prąd – Tak
  • Woda – Tak - miejskie przyłącze
  • Gaz – Tak
  • Kanalizacja – Tak
map

Lokalizacja:

Lubuskie

Region:

Lubuskie

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl