Nowa Sól - nieruchomość produkcyjna

Docelowa powierzchnia parku

Lokalizacja

Nowa Sól, Lubuskie


Nieruchomość znajduje się w Nowej Soli, w województwie lubuskim, kompleks oddalony jest zaledwie 4 km od drogi ekspresowej S3, łączącej wszystkie najważniejsze aglomeracje na zachodzie Polski. Odległość do granicy niemieckiej wynosi zaledwie 90 km. Cała nieruchomość składa się z trzech budynków produkcyjnych - całkowita powierzchnia wynosi 12,950 m2 na terenie o powierzchni 2,5 ha. Dodatkowo do nieruchomości przylega dodatkowe 5 ha terenu do potencjalnej rozbudowy, które również są przedmiotem sprzedaży. Większość budynków została wybudowana w 1981 r. Elewacja i dach zostały odnowione w 2010 r. oraz świetliki dachowe. Cała nieruchomość i infrastruktura są w dobrym stanie technicznym. Nieruchomość ma dwa źródła wody. W centralnej części znajduje się lokalny pobór wody z hydroforem, który zapewnia wodę dla obiektów. Obiekt ma również dostęp do publicznej sieci wodociągowej. Maksymalna moc użyteczna dla nieruchomości to 2 MW. Istnieje połączenie gazowe, które jest wykorzystywane do celów grzewczych.

Podstawowe informacje

Powierzchnia produkcyjna Budynek nr 1 - 7 200 m2 (3 nawy, 2 400 m2 każda), Budynek nr 2 - 4 750 m2
Powierzchnia biurowa 1 830 m2 (3 poziomy)
Całkowita powierzchnia terenu  2,5 ha
Przeznaczenie budynku  Produkcja
Transport publiczny Tak
Cena nieruchomości Prosimy o kontakt

Dane techniczne nieruchomości

  • Wysokość budynków –  13 m
  • Suwnice - Budynek nr 1: 3 suwnice pomostowe o maksymalnym udźwigu 5-8 T, 4 suwnice podwieszane o maksymalnym udźwigu 2,5 T; Budynek nr 2: 4 suwnice pomostowe 
  • Ogrzewanie – Tak - gazowe
  • Prąd – Maksymalna moc 2 MW, istniejąca 1,5 MW
  • Woda – Tak - miejskie przyłącze
  • Gaz – Tak
  • Kanalizacja - Tak
  • Bramy z poziomu "0" firmy Hormann
map

Lokalizacja:

Nowa Sól

Region:

Lubuskie

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl