Łomianki - nieruchomość usługowo-magazynowa na sprzedaż lub wynajem

Docelowa powierzchnia parku

Lokalizacja

Warszawa, Polska


Nieruchomość znajduje się w Łomiankach, zaledwie 22 km od centrum Warszawy, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 7. Teren zabudowany jest halą magazynową o powierzchni 10 000m2. Jest to budynek dwupoziomowy, przeznaczony pod działalność handlową, logistyczną lub produkcyjną. Wybudowany został w 2002 roku, natomiast w tym roku budynek został wyremontowany. Przed nieruchomością znajduje się parking, który może pomieścić ponad 150 samochodów. Nieruchomość posiada dostęp do wszystkich mediów.

Podstawowe informacje

Powierzchnia budynku 10 000 m2 (na dwóch poziomach)
Całkowita powierzchnia terenu 1,211 ha
Opis nieruchomości Budynek przeznaczony pod działalność handlowo-usługową, logistyczną lub produkcyjną. 
Rok budowy 2002
Lokalizacja Łomianki, Sadowa, tuż przy drodze krajowej nr 7
Transport publiczny Tak
Parking Przed budynkiem znajduje sie parking, który może pomieścić ponad 150 samochodów
Cena nieruchomości Prosimy o kontakt

Dane techniczne nieruchomości

  • Wysokość budynku – 4,82m pierwszy poziom, 5,03 m drugi poziom
  • Nośność posadzki – 3 t/m2
  • Ogrzewanie i klimatyzacja – Tak
  • Prąd – Tak
  • Woda – Tak
  • Kanalizacja – Tak
  • Winda towarowa oraz osobowa
map

Lokalizacja:

Warszawa

Region:

Warszawa

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl