Kutno - nowa nieruchomość produkcyjno-magazynowa na sprzedaż

Docelowa powierzchnia parku

Lokalizacja

Kutno, Polska Centralna


Nieruchomość produkcyjno-magazynowa zlokalizowana jest w Kutnie w Kutnowskiej Podstrefie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (województwo łódzkie). Położona jest ok. 3,5 km od wjazdu na autostradę A1 oraz 500 m od drogi krajowej nr 9. Od węzła komunikacyjnego łączącego drogi krajowe nr 92 i 60 z drogą wojewódzką nr 702 dzielą ją 4 km. Nieruchomość o całkowitej powierzchni 10 107 m2 została wybudowana w 2016 r. na działce 2,18 ha. Nieruchomość nigdy nie była użytkowana, jest gotowa na nowego inwestora. Części biurowo-socjalne zostały przystosowane na ok. 200 pracowników. Tuż przy nieruchomości znajduje się przystanek autobusowy, którym pracownicy mogą dojechać z centrum Kutna. Dodatkowym atutem nieruchomości jest bliskość terminala kontenerowego - 1 km.

 

Dodatkowe informacje:

  • -Wysokość - 10 m netto
  • -Część biurowa o pow. 300 m2, rozłożone na trzech poziomach, winda w części biurowej
  • -Instalacja elektyczna - dostępne 4 MW prądu
  • -Podłączenie wody z wodociągu miejskiego
  • -Instalacja gazowa
  • -Kanalizacja sanitarna z odprowadzaniem ścieków
  • -Teren wokół budynku na znacznej powierzchni wyłożony jest kostką betonową
  • -Portiernia przy wjeździe
  • -Teren nieruchomości jest ogrodzony, posiada dwa wjazdy z bramami

 

map

Lokalizacja:

Kutno

Region:

Polska Centralna

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl