Kamieniec Ząbkowicki - nieruchomość produkcyjno- magazynowa

Docelowa powierzchnia parku

Lokalizacja

Wrocław, Polska


Nieruchomość znajduje się w Kamieńcu Ząbkowickim, zaledwie 11 km od drogi krajowej nr 8. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 20 546 m2 zabudowana jest zespołem budynków biurowo-socjalnych oraz produkcyjnych. Uzbrojona w urządzenia infrastruktury technicznej: sieć energetyczna, wodociągowa, kanalizacyjna. Teren nieruchomości oświetlony na całej powierzchni, w znacznej części utwardzony (kostka betonowa oraz asfalt), ogrodzony. Stan techniczny budynków jest dobry.

Podstawowe informacje

Powierzchnia magazynowa 1 442 m2
Całkowita powierzchnia terenu 20 546 m2
Lokalizacja Kamieniec Ząbkowicki, ul. Krótka
Połączenia transportowe 11 km do drogi krajowej na 8; 
55 km do autostrady A4;
Transport publiczny Tak
Cena nieruchomości Prosimy o kontakt

Dane techniczne nieruchomości

  • Ogrzewanie – Tak - piec na ekogroszek
  • Prąd – Tak
  • Woda – Tak - instalacja solarna zapewniająca ciepłą wodę użytkową
  • Gaz – Tak
map

Lokalizacja:

Wrocław

Region:

Wrocław

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl