Czechowice-Dziedzice - nieruchomość na sprzedaż

Docelowa powierzchnia parku

Lokalizacja

Bielsko-Biała, Górny Śląsk


Nieruchomość znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach na Śląsku, 14 km do Bielska Białej. Obejmuje ona teren ok 1,35 ha i zabudowana jest budynkiem magazynowym o powierzchni 5 254 mkw oraz budynkiem biurowo-socjalnym o powierzchni 583 mkw. Nieruchomość znajduje się 1 km do drogi krajowej nr 1 oraz 35 km od autostrady A1.

Dane techniczne nieruchomości

  • Wysokość budynku – 4,65 - 5,10 m
  • Sieć wodociągowa z 2005 r. 
  • Instalacja gazowa z 2005 r. 
  • Kanalizacja sanitarna i deszczowa
  • Instalacja elektryczna
  • Linia teletechniczna
  • Instalacja przeciwpożarowa
map

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

Region:

Górny Śląsk

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl