Wrocław-Bielany Logistics Centre

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Wrocław Południowy Zachód, Wrocław

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Wrocław-Bielany Logistics Centre to park magazynowy do wynajęcia zlokalizowany w Bielanach Wrocławskich w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej numer 35, w pobliżu węzła „Bielany Wrocławskie” w ramach autostrady A4 oraz A8. Niektóre powierzchnie magazynowe zostały przygotowane jako mniejsze magazyny dedykowane małym i średnim firmom. Część tego parku magazynowego objęta jest Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Magazyny do wynajęcia we Wrocławiu w pobliżu węzła „Bielany Wrocławskie”

Wrocław-Bielany Logistics Centre to nowoczesne magazyny, zlokalizowane w Bielanach Wrocławskich. Bezpośrednio w sąsiedztwie centrum logistycznego przebiega droga krajowa numer 35. Niewielka odległość od węzła komunikacyjnego „Bielany Wrocławskie”, który łączy dwa odcinki autostrady – A4 oraz A8 sprawia, że najemcy mają zapewnioną wygodną oraz szybką komunikację z pozostałymi częściami kraju. Dodatkowo niektóre magazyny wchodzą w skład Specjalnej Strefy Ekonomicznej w obrębie, której przedsiębiorcy mogą liczyć na liczne ulgi podatkowe.

Ponad 100 000 mkw. powierzchni w magazynach we Wrocławiu

Na obszarze parku magazynowego zlokalizowane są magazyny do wynajęcia o łącznej powierzchni całkowitej wynoszącej ponad 100 000 mkw. Budynek A-B posiada wysokość 10 m, głębokość 150 m oraz dopuszczalne obciążenie posadzki rzędu 5 t/mkw. Magazyn wyposażony jest w klapy dymowe oraz nadzór kamer. Budynek C odznacza się taką samą wysokością, zaś jego głębokość wynosi 53 m. Wysokość budynku D również sięga 10 m, natomiast głębokość − 96 m. Jest on wyposażony w klapy dymowe oraz nadzór kamer.

map

Lokalizacja:

Wrocław Południowy Zachód

Region:

Wrocław

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Panattoni Park Wrocław II

Wrocław Południowy Zachód

Panattoni Park Wrocław III

Wrocław Południowy Zachód

Tristar Wrocław

Wrocław Południowy Zachód

Panattoni Park Wrocław VII

Wrocław Południowy Zachód


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl