Tristar Wrocław

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Wrocław Południowy Zachód, Wrocław

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Tristar Wrocław to projekt magazynów do wynajęcia, który docelowo będzie się składać z 3 budynków, których łączna powierzchnia wyniesie ok. 82 000 mkw. Inwestycja została ulokowana w bezpośrednim sąsiedztwie z autostradą A4 oraz niedaleko autostradowej obwodnicy Wrocławia A8. Taka strategiczna lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z głównymi miastami Polski, jak również Czechami, Niemcami i Słowacją. Ten projekt jest uzupełnieniem rozbudowanej oferty w tym regionie, które tworzy bardzo duże zaplecze magazynowo-produkcyjne dla klientów z różnych branż.

 

Magazyny pod Wrocławiem w strategicznej lokalizacji

Tristar Wrocław  to inwestycja obejmująca trzy obiekty magazynowe w Nowej Wsi Wrocławskiej pod Wrocławiem. Strategiczna lokalizacja centrum logistycznego w pobliżu autostrady A4 przyciąga wielu regionalnych i zagranicznych inwestorów. Park jest dobrze skomunikowany z głównymi miastami Polski oraz Czachami, Niemcami i Słowacją. Bezpośrednia bliskość aglomeracji wrocławskiej zapewnia najemcom dostęp do bogatego rynku konsumenckiego oraz do wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

3 hale magazynowe pod Wrocławiem o powierzchni 81 600 mkw.

Wszystkie planowane obiekty magazynowe objęte projektem mają wysokość 10 m, a ich siatka słupów ma wymiary 12 x 24 m. Najemcy mają możliwość wynajmu modułów o minimalnej powierzchni 1000 mkw. Aktualnie wybudowana została jedyna z planowanych hal magazynowych o powierzchni 27 200 mkw.

 


 

map

Lokalizacja:

Wrocław Południowy Zachód

Region:

Wrocław

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Panattoni Park Wrocław II

Wrocław Południowy Zachód

Wrocław-Bielany Logistics Centre

Wrocław Południowy Zachód

Panattoni Park Wrocław VII

Wrocław Południowy Zachód

Panattoni Park Wrocław III

Wrocław Południowy Zachód


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl